Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(9 voturi)

Vineri și sâmbătă sunt programate jocurile etapei a XVI-a din Seriile A și B, respectiv etapa a XX-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și jocurile etapei a XII-a din cele două serii ale ligii a cincea.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 16:

Vineri, 19 aprilie:

Venus Dumbrava - Talna Oraşu Nou (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Bogdan Răzvan, Petruţ Sebastian, Zsigrai Cătălin;

Observatori: Vigu Iosif;

Sâmbătă, 20 aprilie (ora 10:00 și 12:00):

Turul Micula - Energia Negreşti (ora 10:00 și 12:00)

Arbitri: Brigadă MM;

Observatori: Pataki Zoltan;

Someşul Odoreu - Victoria Apa

Arbitri: Elek Simon, Batori Patrick, Denis Gherman;

Observatori: Turtureanu Ioan;

Voinţa Lazuri - AS Livada

Arbitri: Bogdan Răzvan, Mihali Darius, Mihali Marius;

Observatori: Halici Eugen;

Dacia Medieşu Aurit Sportul Botiz

Arbitri: Brigadă MM;

Observatori: Dumitraş Gheorghe;

Egri Sasok Agriş - Speranța Halmeu (amânat)

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 16:

Vineri, 19 aprilie (ora 17:30):

Recolta Dorolţ - Voinţa Babţa  (juniori-amânat)

Arbitri: Mazilu Ovidiu, Matei Claudiu, Pop Emanuel;

Observatori: Gherasim Alexandru;

Sâmbătă, 20 aprilie (ora 10:00 și 12:00):

Unirea Păuleşti - Crasna Moftinu Mic

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Estan Alex;

Observatori: Dorca Marcel;

ACS Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug

Arbitri: Pop Emanuel, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observatori: Borz Ionel;

CSM Satu Mare - Someşul Oar

Arbitri: Mazilu Ovidiu, Matei Claudiu, Neichi Sergiu;

Observatori: Ziman Cornel;

AS CS Cetate 800 Ardud - Luceafărul Decebal

Arbitri: Rad Bogdan, Reday Arpad, Toth Cristian;

Observatori: Chioreanu Radu;

Viitorul Vetiş 3 - 0 Atletic Craidorolț (masa verde)

 

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 20:

Sâmbătă, 20 aprilie (ora 10:00 și 12:00):

Recolta Sanislău - Real Andrid

Arbitri: Chiş Florin, Ardelean Vlad, Juhasz Tibor;

Observatori: Mândrean Remus;

Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin

Arbitri: Pop Lucian, Botoş Roland, Marian Beniamin;

Observator: Pop Ioan;

Stăruinţa Berveni - Unirea Pişcolt

Arbitri: Rad Bogdan, Reday Arpad, Toth Cristian;

Observator: Lizak Paul;

Victoria Tiream - Frohlich Foieni

Arbitri: Chiorean George, Moisa Florin, Miron Ciprian;

Observator: Torok Zoltan;

AS Ghenci - CSM Victoria Carei

Arbitri: Brigadă Sălaj;

Observator: Morar Nicolae;

Viitorul Lucăceni - AS Căpleni (teren Căpleni-ora 11:00 și 13:00)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Popescu Tudor, Miclăuş Răzvan;

Observator: Kegyes Tibor;

Fortuna Căpleni stă.

 

Program Liga 5, Seria A, etapa 12:
Sâmbătă, 20 aprilie:
Platanul Marna - Olimpia Căuaş (ora 13:00)
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Raţ Sebastian jr., Sas Bogdan;
Observatori: Rus Gavril;

Gloria Moftinu Mare - Speranța Bogdand (ora 14:00)
Arbitri: Ciceu Marian, Ciordaş Dragoş, Szakacs Zsolt;
Observatori: Rozs Zoltan;

Termala Dindeşti - Olimpia MCMXXI Satu Mare (ora 15:00)
Arbitri: Pop Lucian, Botoş Roland, Marian Beniamin;
Observatori: Niţă Gheorghe;

Vulturii Santău - Olimpia Domăneşti
Arbitri: Chiorean George, Moisa Florin, Miron Ciprian;
Observatori: Iuhas Ioan;
Dacia Supur - Kneho Urziceni (amânat)

Program Liga 5, Seria B, etapa 12 (ora 12:00):
Sâmbătă, 20 aprilie:
ACS Turulung - Prietenia Crucişor
Arbitri: Kerekes Vasile, Hepcal Ionuţ, Bilţ Ionuţ;
Observatori: Hriţiu Ciprian;

Recolta Dorolț II (Dara) - Unirea Bercu
Arbitri: Berei Roland, Ghencean Ionuţ, Rus Cătălin;
Observatori: Schwarcz Oscar;

Duminică, 21 aprilie (ora 15:00):
Codreana Homoroade - Vointa Turț
Arbitri: Petruţ Sebastian, Bumbuc Marius, Trella Zoran;
Observatori: Racolţa Vasile;

AS CS Cetate 800 Ardud - Viitorul Viile Satu Mare (amânat)
Ugocea Porumbeşti - CSM Satu Mare (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 19 Aprilie 2019 10:02

Lasă un comentariu

energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 23 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 AS Ghenci 23 22
11 Stăruinţa Berveni 23 20
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Olimpia MCMXXI Satu Mare 18 54
2 Olimpia Căuaş 18 31
3 Vulturii Santău 2013 18 29
4 Kneho Urziceni 18 29
5 Gloria Moftinu Mare 18 29
6 Platanul Marna 18 29
7 Termala Dindești 18 28
8 Olimpia Domăneşti 18 17
9 Speranța Bogdand 18 11
10 Dacia Supur 18 3
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 18 47
2 Unirea Bercu 18 34
3 Ugocea Porumbeşti 16 27
4 Codreana Homoroade 16 26
5 Prietenia Crucişor 15 25
6 Recolta Dorolț II 17 22
7 Viile Satu Mare 15 16
8 ACS Turulung 17 16
9 CSM Satu Mare II 15 15
10 Cetate Ardud 17 10

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii