Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

FOTBAL

Sătmăreanul Paul Cristian a debutat azi cu echipa UBB la Campionatul European Universitar din Portugalia

Sătmăreanul Paul Cristian a debutat…

Iul 22, 2018 / Fotbal

Universitatea Babeş-Bolyai din Cluj-Napoca a jucat astăzi primul meci la Campionatul European Universitar din Portugalia. Cu sătmăreanul Paul Cristian și foștii jucători...

Volei

Volei pe plajă | Beata Vaida a câștigat medalia de argint la Campionatul Balcanic U22

Volei pe plajă | Beata Vaida a câștigat …

Iul 18, 2018 / Volei

Beata Vaida împreună cu noua sa colegă, Francesca Alupei, au câștigat medalia de argint la Campionatul Balcanic U22 de volei pe plajă desfășurat săptămâna trecută în Macedonia.

Citește mai departe

Handbal

Handbal feminin | România și-a aflat adversarele de la Euro 2018

Handbal feminin | România și-a aflat adv…

Iun 12, 2018 / Handbal

Astăzi, la Paris, a avut loc tragerea la sorți a grupelor Campionatului European 2018 de handbal feminin.

Citește mai departe

Baschet

LNB3x3 | CSM Satu Mare a câștigat turneul Sport Arena Streetball de la Râmnicu Vâlcea

LNB3x3 | CSM Satu Mare a câștigat t…

Iul 22, 2018 / Baschet

În acest weekend, la Râmnicu Vâlcea s-a disputat penultima etapă din Liga Națională de Baschet 3x3, etapă la care au participat și...

Scrimă

CS Satu Mare a câștigat Campionatul Național de scrimă în proba de floretă masculin echipe

CS Satu Mare a câștigat Campionatul…

Iun 21, 2018 / Scrimă

Sala de scrimă ”Ana Pascu” (Floreasca) din București găzduiește în perioada 16-27 iunie ediția 2018 a Campionatului Național de scrimă pentru copii.

Rugby

Rugby 7 | România a promovat în Grand Prix Series

Rugby 7 | România a promovat în Gra…

Iul 02, 2018 / Rugby

Echipa națională de rugby în 7 a câștigat și cea de-a doua etapă contând pentru competiția Rugby Europe Men’s 7s, care s-a...

Judo

Rezultate bune pentru judoka sătmăreni la finala Campionatului Naţional de judo U13

Rezultate bune pentru judoka sătmăr…

Iun 25, 2018 / Judo

Sâmbătă şi duminică, Sala LPS “Ecaterina Both” din Satu Mare a găzduit în premieră finala Campionatului Naţional de judo U13, la individual...

energykardioclubiunie

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Energia Negreşti 20 15 3 2 52 19 30 18 48
2 Crasna Moftinu Mic 20 14 5 1 50 13 24 23 47
3 Ştiinţa Beltiug 19 13 2 4 56 35 22 19 41
4 Talna Oraşu Nou 18 11 1 6 55 25 18 16 34
5 CSM Victoria Carei 19 10 2 7 40 26 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 20 8 6 6 42 26 19 11 30
7 Voinţa Babţa 20 8 2 10 49 48 16 10 26
8 Turul Micula 19 6 7 6 50 35 16 9 25
9 Voinţa Doba 20 4 1 15 33 75 10 3 13
10 FC Certeze 19 2 2 15 18 79 4 4 8
11 Dari Lipău 20 0 1 19 10 74 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 26 67
2 Someşul Oar 25 53
3 Dacia Medieşu Aurit 26 53
4 Speranța Halmeu 26 43
5 Viitorul Vetiş 24 40
6 AS Livada 26 37
7 Victoria Apa 25 34
8 Șoimii Mădăras 24 32
9 Atletic Craidorolț 25 31
10 Sportul Botiz 25 30
11 Voinţa Lazuri 26 24
12 Venus Dumbrava 26 23
13 Viile Satu Mare 25 22
14 Someşul Odoreu 25 20
Team
Played Points
1 Real Andrid 26 58
2 Viitorul Lucaceni 26 50
3 AS Căpleni 26 48
4 Frohlich Foieni 26 42
5 Schamagosch Ciumeşti 26 41
6 Unirea Pişcolt 25 41
7 Fortuna Căpleni 24 40
8 Victoria Tiream 26 36
9 Schwaben Kalmandi Cămin 26 34
10 Recolta Sanislău 26 29
11 Vulturii Santău 2013 23 27
12 Stăruinţa Berveni 26 22
13 Olimpia Domăneşti 25 21
14 AS Ghenci 25 10
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 23 62
2 Cetate Ardud 24 55
3 Recolta Dorolț II - Dara 23 39
4 Kneho Urziceni 21 38
5 Platanul Marna 24 37
6 Prietenia Crucişor 24 36
7 Codreana Homoroade 21 35
8 Speranța Bogdand 22 30
9 Olimpia Căuaş 23 30
10 Unirea Bercu 24 27
11 Egri Sasok Agriş 22 26
12 Ugocea Porumbeşti 21 24
13 Gloria Moftinu Mare 24 24
14 Recolta Turulung 23 18
15 Dacia Supur 23 9

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii