Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din prima etapă a sezonului

Evaluaţi acest articol
(7 voturi)

Sezonul 2019/2020 al ligii a patra sătmărene începe astăzi cu partida dintre FC Unirea Tăşnad și Cetate Ardud 800, meci ce se va disputa pe stadionul Unirea din Tășnad, de la ora 18:30. 

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 1:

Duminică, 25 august:

Voinţa Turţ - AS Livada (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Bogdan Răzvan,  Orha Dan, Cherecheş Vasile;

Observator: Halici Eugen;

Turul Micula - Sportul Botiz (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Şerban Ovidiu;

Observator: Turtureanu Ioan;

Talna Oraşu Nou - Voinţa Lazuri (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Matei Claudiu, Bonţidean Daniel, Popescu Tudor;

Observator: Kegyes Tibor;

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Speranţa Halmeu (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Bathory Ştefan, Pop Emanuel, Jennifer Damian;

Observator: Vigu Iosif;

Dacia Medieşu Aurit - Venus Dumbrava (amânat)

Victoria Apa - Energia Negreşti (amânat)

 

Program  Liga 4, Seria B, (zona Someş), etapa 1:

Vineri, 23 august (ora 18:30):

FC Unirea Tăşnad - Cetate Ardud 800

Arbitri: Simon Elek, Nagy Szabolcs, Estan Alex;

Observator: Ziman Cornel;

Sâmbătă, 24 august:

Ştiinţa Beltiug - Luceafărul Decebal (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Bathory Ştefan, Mihai Marius, Rus Cătălin;

Observator: Mândrean Remus;

Duminică, 25 august:

Viitorul Vetiş - ACS Voinţa Doba (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Peneghi Şerban, Botos Roland, Maxi Cătălin;

Observator: Borz Ionel;

Recolta Dorolţ - Someşul Oar (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Neichi Sergiu, Zsigrai Cătălin, Miclăuş Răzvan;

Observator: Stoica Viorel;

Marți, 27 august:

Unirea Păuleşti - Voinţa Babţa (ora 18:00, sen.)

Arbitri: Iuhas Tibor, Ciceu Marian, Szakacs Zsolt;

Observator: Niţă Gheorghe;

Crasna Moftinu Mic - Someşul Odoreu (amânat)

 

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 1:

Sâmbătă, 24 august:

Schamagosch Ciumeşti - Victoria Tiream (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Peneghi Şerban, Sălăgean Norbert, Marian Beniamin;

Observator: Iuhas Ioan;

CSM Victoria Carei - Schwaben Kalmandi Cămin (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Lukacs Levente, Sician Mihai;

Observator: Torok Zoltan;

Duminică, 25 august:

Frohlich Foieni - Real Andrid (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Kovas Szabolcs, Sician Gabriel, Sălăjean Norbert;

Observator: Hriţiu Ciprian;

Viitorul Lucăceni - Stăruinţa Berveni (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Rus Gavril;

AS Căpleni - Fortuna Căpleni (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Vidican Rareş, Kopriva Tamas, Kopriva Zsolt;

Observator: Pataki Zoltan;

Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Moisa Florin, Turoczi S.;

Observator: Morar Nicolae;

CSM Satu Mare - AS Ghenci (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Sâmbătă, 24 August 2019 21:23

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii