AJF Satu Mare | Program Liga 4, Seria B (zona Someş), ediţia 2019/2020

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

Astăzi, la sediul AJF Satu Mare a avut loc ședinţa Comitetului Executiv al forului județean sătmărean în care s-a stabilit componenţa seriilor Ligii a IV-a şi s-a stabilit ţintarul ediţiei 2019/2020.

Seria B (zona Someş) va avea în componență 12 echipe: Viitorul Vetiş, ACS Voinţa Doba, Unirea Păuleşti, Voinţa Babţa, FC Unirea Tăşnad, CS Cetate Ardud 800, Recolta Dorolţ, Someşul Oar, Ştiinţa Beltiug, Luceafărul Decebal, Crasna Moftinu Mic, Someşul Odoreu.

Prima etapă a sezonului ligii a IV-a se va disputa în weekend-ul 24/25 august.

Etapa 1:

Viitorul Vetiş - ACS Voinţa Doba

Unirea Păuleşti - Voinţa Babţa

Unirea Tăşnad - CS Cetate Ardud 800

AC SC Recolta Dorolţ - CS Someşul Oar

Ştiinţa Beltiug - Luceafărul Decebal

AS Crasna Moftinu Mic - Someşul Odoreu

Etapa 2:

ACS Voinţa Doba - Unirea Păuleşti

Voinţa Babţa - Unirea Tăşnad

CS Cetate Ardud 800 - Viitorul Vetiş

CS Someşul Oar AS - Crasna Moftinu Mic

Luceafărul Decebal - AC SC Recolta Dorolţ

Someşul Odoreu - Ştiinţa Beltiug

Etapa 3:

Viitorul Vetiş - Voinţa Babţa

ACS Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug

Unirea Păuleşti - CS Cetate Ardud 800

AC SC Recolta Dorolţ - AS Crasna Moftinu Mic

CS Someşul Oar Unirea Tăşnad

Luceafărul Decebal Someşul Odoreu

Etapa 4:

Voinţa Babţa - Luceafărul Decebal

Unirea Tăşnad - ACS Voinţa Doba

CS Cetate Ardud 8007 AC SC Recolta Dorolţ

Ştiinţa Beltiug - CS Someşul Oar

AS Crasna Moftinu Mic - Viitorul Vetiş

Someşul Odoreu - Unirea Păuleşti

Etapa 5:

Viitorul Vetiş - Someşul Odoreu

Unirea Păuleşti - Unirea Tăşnad

Voinţa Babţa - AS Crasna Moftinu Mic

AC SC Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

CS Someşul Oar - CS Cetate Ardud 800

Luceafărul Decebal - ACS Voinţa Doba

Etapa 6:

Viitorul Vetiş - Unirea Păuleşti

ACS Voinţa Doba - CS Cetate Ardud 800

AC SC Recolta Dorolţ - Unirea Tăşnad

Ştiinţa Beltiug - Voinţa Babţa

AS Crasna Moftinu Mic - Luceafărul Decebal

Someşul Odoreu - CS Someşul Oar

Etapa 7:

ACS Voinţa Doba - CS Someşul Oar

Unirea Tăşnad - Viitorul Vetiş

CS Cetate Ardud 800 - Voinţa Babţa

Luceafărul Decebal - Unirea Păuleşti

AS Crasna Moftinu Mic - Ştiinţa Beltiug

Someşul Odoreu - AC SC Recolta Dorolţ

Etapa 8:

Unirea Păuleşti  - AS Crasna Moftinu Mic

Voinţa Babţa - Someşul Odoreu

Unirea Tăşnad - Ştiinţa Beltiug

CS Cetate Ardud 800 - Luceafărul Decebal

AC SC Recolta Dorolţ - ACS Voinţa Doba

CS Someşul Oar - Viitorul Vetiş

Etapa 9:

Viitorul Vetiş - AC SC Recolta Dorolţ

Voinţa Babţa - ACS Voinţa Doba

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti

Luceafărul Decebal - CS Someşul Oar

AS Crasna Moftinu Mic - Unirea Tăşnad

Someşul Odoreu - CS Cetate Ardud 800

Etapa 10:

Viitorul Vetiş - Ştiinţa Beltiug

ACS Voinţa Doba - Someşul Odoreu

Unirea Tăşnad - Luceafărul Decebal

CS Cetate Ardud 800 - AS Crasna Moftinu Mic

AC SC Recolta Dorolţ - Voinţa Babţa

CS Someşul Oar - Unirea Păuleşti

Etapa 11:

AS Crasna Moftinu Mic - ACS Voinţa Doba

Unirea Păuleşti - AC SC Recolta Dorolţ

Voinţa Babţa - CS Someşul Oar

Unirea Tăşnad - Someşul Odoreu

Ştiinţa Beltiug - CS Cetate Ardud 800

Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 23 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 AS Ghenci 23 22
11 Stăruinţa Berveni 23 20
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Olimpia MCMXXI Satu Mare 18 54
2 Olimpia Căuaş 18 31
3 Vulturii Santău 2013 18 29
4 Kneho Urziceni 18 29
5 Gloria Moftinu Mare 18 29
6 Platanul Marna 18 29
7 Termala Dindești 18 28
8 Olimpia Domăneşti 18 17
9 Speranța Bogdand 18 11
10 Dacia Supur 18 3
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 18 47
2 Unirea Bercu 18 34
3 Ugocea Porumbeşti 16 27
4 Codreana Homoroade 16 26
5 Prietenia Crucişor 15 25
6 Recolta Dorolț II 17 22
7 Viile Satu Mare 15 16
8 ACS Turulung 17 16
9 CSM Satu Mare II 15 15
10 Cetate Ardud 17 10

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii