Liga 4 | Seria C | Victorii fără probleme pentru primele trei clasate

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

În această după-amiază s-au disputat toate meciurile din cadrul etapei a XX-a, etapă în care primele trei clasate ale seriei au câștigat fără probleme, astfel că nu sunt modificări în fruntea clasamentului.

AS Căpleni, liderul clasamentului, s-a impus cu 6-0 în deplasare la Viitorul Lucăceni, Schamagosch Ciumeşti a învins cu 3-1 șvabii din Cămin, iar CSM Victoria Carei s-a impus, 3-0, la AS Ghenci. 

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 20:

Sâmbătă, 20 aprilie:

Recolta Sanislău 7 - 5 Real Andrid (6-1)

Schamagosch Ciumeşti 3 - 1 Schwaben Kalmandi Cămin (2-0)

Stăruinţa Berveni 5 - 0 Unirea Pişcolt (2-0)

Victoria Tiream 0 - 1 Frohlich Foieni (0-0)

AS Ghenci 0 - 3 CSM Victoria Carei (0-2)

Viitorul Lucăceni 0 - 6 AS Căpleni (0-3)

Fortuna Căpleni stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 20 54
2 Talna Oraşu Nou 19 51
3 Turul Micula 19 37
4 Speranța Halmeu 19 36
5 Victoria Apa 20 33
6 Dacia Medieşu Aurit 19 28
7 AS Livada 20 26
8 Voinţa Lazuri 19 20
9 Venus Dumbrava 20 18
10 Someşul Odoreu 19 16
11 Sportul Botiz 19 13
12 Egri Sasok Agriş 19 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 19 57
2 Crasna Moftinu Mic 20 44
3 Ştiinţa Beltiug 18 43
4 Voinţa Babţa 18 37
5 Recolta Dorolţ 19 35
6 Luceafărul Decebal 17 34
7 Unirea Păulești 19 24
8 Someşul Oar 20 20
9 Cetate Ardud 20 19
10 Viitorul Vetiş 19 9
11 Voinţa Doba 17 9
12 Atletic Craidorolț 20 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 22 57
2 CSM Victoria Carei 22 55
3 Fortuna Căpleni 22 47
4 Schamagosch Ciumeşti 21 46
5 Frohlich Foieni 21 35
6 Real Andrid 22 31
7 Schwaben Kalmandi Cămin 22 28
8 Recolta Sanislău 22 25
9 Unirea Pişcolt 22 24
10 AS Ghenci 22 19
11 Stăruinţa Berveni 22 17
12 Viitorul Lucaceni 22 17
13 Victoria Tiream 22 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii