Miercuri și joi se joacă optimile de finală ale Cupei României - faza județeană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, începând cu ora 11:00, pe terenul din Ferneziu (Baia Mare), ”galben-albaștrii”au jucat un meci amical în compania ocupantei primului loc din Seria Sud a Ligii a IV-a din Maramureș, Minerul Baia Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a IX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, o etapă în care majoritatea meciurilor par a fi echilibrate, având în vedere că se întâlnesc ”vecinele” din clasament.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a IX-a din Seria A, respectiv etapa a X-a din Seria B.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică, de la ora 15:00, sunt programate meciurile etapei a IX-a din Liga 5.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a VIII-a din Liga de elită a fotbalului județean sătmărean, o etapă în care majoritatea jocurilor sunt echilibrate și deschise oricărui rezultat.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică se vor disputa meciurile programate în cadrul etapei a VIII-a din Seria A, respectiv etapa a IX-a din Seria B.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică sunt programate meciurile etapei a VIII-a din Liga 5.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Miercuri, începând cu ora 15:30, se vor disputa alte trei meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
A opta etapă a ligii de elită din fotbalul județean sătmărean se va disputa sâmbătă și duminică, iar dacă se respectă calculele hârtiei nu ar trebui să fie schimbări în fruntea clasamentului.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Rezultate Liga 4, seria A
02-06-2019 18:00
Sportul Botiz 2 : 2 AS Livada
25-05-2019 12:00
Victoria Apa 0 : 2 Energia Negreşti
24-05-2019 18:00
Dacia Medieşu Aurit 0 : 4 Talna Oraşu Nou
22-05-2019 12:00
Talna Oraşu Nou 7 : 0 Voinţa Lazuri
19-05-2019 18:00
Venus Dumbrava 4 : 0 Voinţa Lazuri
Talna Oraşu Nou 4 : 1 Turul Micula
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii