Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a VIII-a Foto: Sportul Sătmărean

Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a VIII-a

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)
Duminică sunt programate meciurile etapei a VIII-a din Liga 5.
Toate meciurile se vor disputa duminică, de la diferite ore, echipele din fruntea clasamentului având, teoretic, meciuri ușoare, cu echipe din partea inferioară a clasamentului. AJF Satu Mare a delegat următorii arbitrii și observatori la jocurile programate în această etapă:

Program Liga a V-a, etapa 8:    
Duminică, 22 octombrie:
Speranța Bogdand - ACS Turulung, ora 12:45
Arbitri:
Ciceu Marian, Ilieș Andrei, Bumbuc Marius;
Observator:
Rosz Zoltan;
Dacia Supur - Kneho Urziceni, ora 15:30
Arbitri:
Ciceu Marian, Ilieș Andrei, Bumbuc Marius;
Observator:
Rosz Zoltan;
AS CS Cetate 2010 Ardud - Prietenia Crucişor, ora 15:45
Arbitri:
Petruț Sebastian, Cereteu Tudor, Batori Patrick;
Observator:
Rus Gavril;
Egri Sasok Agriş - Platanul Marna, ora 15:00
Arbitri:
Por Constantin, Ghebcian Ionuț, Szucs Nicolas;
Observator:
Stoica Viorel;
Recolta Dorolț II - Olimpia Căuaş, ora 15:00
Arbitri:
Chiorean George, Szakacs Zsolt, Borza Vlad;
Observator:
Matei Claudiu;
Ugocea Porumbeşti - Gloria Moftinu Mare, ora 15:00
Arbitri:
Sabo Andrei, Bor Alberto, Damian Jennifer;
Observator:
Lizak Paul;
Unirea Bercu - Luceafărul Decebal, ora 13:00
Arbitri:
Petruț Sebastian, Cereteu Tudor, Batori Patrick;
Observator:
Iuhas Ioan;
Codreana Homoroade stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 20 Octombrie 2017 08:37

Lasă un comentariu

energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 23 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 AS Ghenci 23 22
11 Stăruinţa Berveni 23 20
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Olimpia MCMXXI Satu Mare 18 54
2 Olimpia Căuaş 18 31
3 Vulturii Santău 2013 18 29
4 Kneho Urziceni 18 29
5 Gloria Moftinu Mare 18 29
6 Platanul Marna 18 29
7 Termala Dindești 18 28
8 Olimpia Domăneşti 18 17
9 Speranța Bogdand 18 11
10 Dacia Supur 18 3
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 18 47
2 Unirea Bercu 18 34
3 Ugocea Porumbeşti 16 27
4 Codreana Homoroade 16 26
5 Prietenia Crucişor 15 25
6 Recolta Dorolț II 17 22
7 Viile Satu Mare 15 16
8 ACS Turulung 17 16
9 CSM Satu Mare II 15 15
10 Cetate Ardud 17 10

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii