Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a II-a din cele trei serii

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

În weekend se vor juca meciurile etapei a II-a din cele trei serii ale ligii a IV-a. Programul și oficialii delegați de AJF Satu Mare la cele 17 jocuri:

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 2:

Vineri, 7 septembrie:
Someşul Odoreu - Energia Negreşti (teren Negrești, ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Peneghi Şerban, Reday Arpad, Pop Lucian;
Observator: Andreika Mircea;

Duminică, 9 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Talna Oraşu Nou - Victoria Apa
Arbitri: Simon Elek, Boroş Alex, Zsigrai Cătălin;
Observator: Por Constantin;
Dacia Medieşu Aurit - Egri Sasok Agriş
Arbitri: MM, Estan Alex, Sas Bogdan;
Observator: Chioreanu Radu;
Speranța Halmeu - AS Livada
Arbitri: Pop Emanuel, Nagy Mate, Batori Patrick;
Observator: Iuhas Ioan;
Sportul Botiz - Voinţa Lazuri
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Szabo Andrei, Ghencean Marius;
Observator: Ziman Cornel;
Turul Micula - Venus Dumbrava
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Turtureanu Ioan;

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 2:

Sâmbătă, 8 septembrie (ora 09:00 și 11:00):
Atletic Craidorolț - CSM Satu Mare (Stadion Olimpia ”Daniel Prodan”)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Dragoş Bogdan;
Observator: Torok Zoltan;

Duminică, 9 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Crasna Moftinu Mic - Ştiinţa Beltiug
Arbitri: Brigadă Cluj;
Observator: Dumitraş Gheorghe;
Viitorul Vetiş - Recolta Dorolţ (teren Decebal)
Arbitri: Bathory Ştefan, Pop Cristian, Şerban Ovidiu;
Observator: Năstruţ Liviu;
Voinţa Babţa - CS Someşul Oar
Arbitri: Brigadă Sălaj;
Observator: Sălaj;
AS CS Cetate 800 Ardud - Unirea Păuleşti (teren Petin)
Arbitri: Neichi Sergiu, Kopriva Zsolt, Jennifer Damian;
Observator: Lizak Paul;
ACS Voinţa Doba - Luceafărul Decebal (amânat)

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 2:

Duminică, 9 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Fortuna Căpleni - AS Căpleni
Arbitri: Omuţ Marius, Corb Alexandru, Pascu Radu;
Observator: Vigu Iosif;
Victoria Tiream - Stăruinţa Berveni
Arbitri: Pop Lucian, Botoş Roland, Szakacs Zsolt,
Observator: Petz Istvan;
Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei
Arbitri: Chiş Florin, Ardelean Vlad, Borza Vlad;
Observator: Şuta Nicolae;
Frohlich Foieni - Real Andrid
Arbitri: Şovre Octavian, Pop Adina, Fiter Ciprian;
Observator: Pataki Zoltan;
AS Ghenci - Schamagosch Ciumeşti
Arbitri: Peneghi Şerban, Moisa Florin, Marian Beniamin;
Observator: Cseh Sandor;
Unirea Pişcolt - Schwaben Kalmandi Cămin
Arbitri: Rad Bogdan, Sălăgean Norbert, Vass Mark;
Observator: Kegyes Tibor;
Viitorul Lucaceni stă. 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 07 Septembrie 2018 10:25

Lasă un comentariu

Banner Livrare2

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 33
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 12 31
3 Energia Negreşti 12 28
4 Turul Micula 12 26
5 Speranța Halmeu 12 19
6 Dacia Medieşu Aurit 11 18
7 Voinţa Turţ 12 16
8 Victoria Apa 12 16
9 Voinţa Lazuri 12 8
10 Sportul Botiz 12 8
11 AS Livada 12 4
12 Venus Dumbrava 11 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 11 33
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 11 27
4 FC Unirea Tăşnad 11 20
5 Voinţa Doba 11 16
6 Someşul Oar 11 14
7 Luceafărul Decebal 11 12
8 Ştiinţa Beltiug 11 8
9 Cetate Ardud 11 8
10 Voinţa Babţa 11 5
11 Viitorul Vetiş 11 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 16 46
2 CSM Satu Mare 13 37
3 AS Căpleni 16 37
4 Stăruinţa Berveni 16 30
5 Recolta Sanislău 16 27
6 Fortuna Căpleni 16 24
7 Viitorul Lucaceni 16 20
8 Schwaben Kalmandi Cămin 15 20
9 Frohlich Foieni 14 16
10 Schamagosch Ciumeşti 15 14
11 Victoria Tiream 15 13
12 Real Andrid 15 12
13 AS Ghenci 15 7
14 Unirea Pişcolt 16 5

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii