Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 5 | În weekend revin meciurile din fotbalul județean sătmărean

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

La sfârşitul săptămânii porneşte la drum caravana Ligii 5 din fotbalul județean sătmărean, primele meciuri oficiale din acest an fiind programate să se dispute duminică, de la ora 13:00 și 15:00.

Sâmbătă se va juca și un meci restant din etapa a X-a a Ligii a IV-a, Seria B, Stăruinţa Berveni urmând să primească vizita celor de la Olimpia Domăneşti.

Program Liga 5, etapa a XIV-a:
Duminică, 18 martie:
Egri Sasok Agriş - AS CS Cetate 2010 Ardud (ora 13:00)
Arbitri: Girati Cristian, Orha Dan și Pop Emanuel;
Observator: Borz Ionel;

Unirea Bercu - ACS Turulung (ora 15:00)
Arbitri: Simon Elek, Boroş Alex, Zsigrai Cătălin;
Observator: Rus Gavril;

Ugocea Porumbeşti - Olimpia Căuaş (ora 15:00)
Arbitri: Tincu Bogdan, Cherecheş Vasile, Bumbuc Marius;
Observator: Iuhas Ioan;

Gloria Moftinu Mare - Kneho Urziceni (se joacă la Urziceni, ora 15:00)
Arbitri: Sălăgean Norbert, Moisa Florin, Miron Ciprian;
Observator: Torok Zoltan;

Speranța Bogdand - Platanul Marna (ora 15:00)
Arbitri: Ciceu Marian, Ardelean Vlad, Ilies Andrei;
Observator: Morar Nicolae;

Codreana Homoroade - Dacia Supur (amânat)
Recolta Dorolț II - Luceafărul Deceba (amânat)
Prietenia Crucişor stă.

Restanţă, Liga a IV-a, Seria B, etapa a X-a (sâmbătă, 17 martie, orele 13:00 - 15:00):
Stăruinţa Berveni – Olimpia Domăneşti,
Arbitri: Bathory Ştefan, Pop Cristian, Bonţidean Daniel;
Observator: Pataki Zoltan;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 12 33
2 Schamagosch Ciumeşti 12 30
3 CSM Victoria Carei 12 25
4 Frohlich Foieni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 22
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 20
7 Real Andrid 12 20
8 Unirea Pişcolt 12 16
9 Recolta Sanislău 12 13
10 Viitorul Lucaceni 12 10
11 Victoria Tiream 12 6
12 Stăruinţa Berveni 12 5
13 AS Ghenci 12 3

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii