Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a zecea din seriile A și B, respectiv etapa a unsprezecea din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile etapei a noua din seriile A și B, respectiv etapa a zecea din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile etapei a opta din seriile A și B, respectiv etapa a noua din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a cincea din seriile A și B, respectiv etapa a șasea din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Sâmbătă și duminică s-au disputat jocurile etapei a patra din Seriile A și B, respectiv etapa a cincea din Seria C.

CSM Victoria Carei continuă parcursul perfect din acest început de sezon, astăzi jucătorii pregătiți de Marius Botan reușind a patra victorie consecutivă, 7-0 cu Victoria Tiream.

Singurul joc al etapei a patra din Seria B a ligii a patra sătmărene s-a disputat la Tășnad, Unirea învingând greu Voinţa Doba, scor 1-0.

Duelul dintre Victoria Apa și Speranța Halmeu disputat în această după amiază pe terenul din Apa s-a încheiat la egalitate, 1-1.

Energia Negrești a bifat astăzi, pe terenul din Lazuri, a doua victorie a sezonului, 3-1 în fața Voinței.

Jucătorii Talnei Orașu Nou au un început de sezon perfect, patru victorii în primele patru etape ale sezonului, iar astăzi, la Livada, au bifat a treia victorie consectivă în care au marcat nouă goluri.

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 30
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 11 28
3 Energia Negreşti 11 28
4 Turul Micula 11 25
5 Speranța Halmeu 11 19
6 Dacia Medieşu Aurit 10 15
7 Victoria Apa 11 13
8 Voinţa Turţ 11 13
9 Voinţa Lazuri 11 8
10 Sportul Botiz 11 7
11 AS Livada 11 4
12 Venus Dumbrava 10 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 10 30
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 10 24
4 FC Unirea Tăşnad 10 17
5 Someşul Oar 10 14
6 Voinţa Doba 10 13
7 Luceafărul Decebal 10 11
8 Cetate Ardud 10 8
9 Ştiinţa Beltiug 10 7
10 Voinţa Babţa 10 5
11 Viitorul Vetiş 10 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 40
2 AS Căpleni 14 34
3 CSM Satu Mare 11 31
4 Stăruinţa Berveni 14 27
5 Fortuna Căpleni 14 23
6 Recolta Sanislău 14 21
7 Schwaben Kalmandi Cămin 14 20
8 Viitorul Lucaceni 14 16
9 Frohlich Foieni 13 13
10 Victoria Tiream 13 13
11 Schamagosch Ciumeşti 13 11
12 Real Andrid 13 11
13 AS Ghenci 13 7
14 Unirea Pişcolt 14 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii