Liga 4 | Programul și oficialii delegați la ultima etapă a anului

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

Duminică sunt programate jocurile etapei a XIV-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, prima din returul sezonului 2019/2020 și în același timp ultima etapă care se va disputa în acest an.

Program Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 17 noiembrie (ora 12:00 și 14:00):

Schwaben Kalmandi Cămin – CSM Victoria Carei

Arbitri: Omuţ Marius, Şovre Octavian, Corb Alexandru;

Observator: Năstruţ Liviu;

Stăruinţa Berveni – Viitorul Lucăceni

Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Botoş Roland;

Observator: Torok Zoltan;

Fortuna Căpleni – AS Căpleni

Arbitri: Rebegea Ciprian, Pop Emanuel, Matei Claudiu;

Observator: Pataki Zoltan;

Victoria Tiream – Schamagosch Ciumeşti

Arbitri: Peneghi Şerban, Sălăgean Norbert, Toth Kristian;

Observator: Mândreanu Remus;

Recolta Sanislău –  Unirea Pişcolt

Arbitri: Simon Elek, Miclăuş Răzvan, Estan Alex;

Observator: Stoica Viorel;

Real Andrid – Frohlich Foieni

Arbitri: Peter Alin, Peter Iulian, Ciceu Marian;

Observator: Morar Nicolae;

AS Ghenci – CSM Satu Mare

Arbitri: Bogdan Răzvan, Bathory Ştefan, Lukacs Levente;

Observator: Ziman Cornel;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 30
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 11 28
3 Energia Negreşti 11 28
4 Turul Micula 11 25
5 Speranța Halmeu 11 19
6 Dacia Medieşu Aurit 10 15
7 Victoria Apa 11 13
8 Voinţa Turţ 11 13
9 Voinţa Lazuri 11 8
10 Sportul Botiz 11 7
11 AS Livada 11 4
12 Venus Dumbrava 10 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 10 30
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 10 24
4 FC Unirea Tăşnad 10 17
5 Someşul Oar 10 14
6 Voinţa Doba 10 13
7 Luceafărul Decebal 10 11
8 Cetate Ardud 10 8
9 Ştiinţa Beltiug 10 7
10 Voinţa Babţa 10 5
11 Viitorul Vetiş 10 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 40
2 AS Căpleni 14 34
3 CSM Satu Mare 11 31
4 Stăruinţa Berveni 14 27
5 Fortuna Căpleni 14 23
6 Recolta Sanislău 14 21
7 Schwaben Kalmandi Cămin 14 20
8 Viitorul Lucaceni 14 16
9 Frohlich Foieni 13 13
10 Victoria Tiream 13 13
11 Schamagosch Ciumeşti 13 11
12 Real Andrid 13 11
13 AS Ghenci 13 7
14 Unirea Pişcolt 14 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii