Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate jocurile etapei a XXI-a din Seriile A și B, respectiv etapa a XXV-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și jocurile etapei a XVI-a din cele două serii ale ligii a cincea.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 21:

Sâmbătă, 18 mai:

Speranța Halmeu - Victoria Apa (sen. - ora 15:30)

Arbitri: Peneghi Şerban, Tăbăcaru Sergiu, Szabo Andrei;

Observator: Iuhas Ioan;

Energia Negreşti - Sportul Botiz (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Kopriva Zsolt;

Observator: Petz Istvan;

Duminică, 19 mai (ora 16:00 și 18:00):

Someşul Odoreu - Egri Sasok Agriş 

Arbitri: Matei Claudiu, Sician Mihai, Bor Alberto;

Observator: Ziman Cornel;

Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri

Arbitri:  Bărbăuş Stejerel, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Gherasim Alexandru;

Talna Oraşu Nou - Turul Micula

Arbitri: Bathory Ştefan, Popescu Tudor, Nagy Szabolcs;

Observator: Por Constantin;

AS Livada - Dacia Medieşu Aurit

Arbitri: Peneghi Şerban, Sălăgean Norbert, Rad Bogdan;

Observator: Halici Eugen;

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 21:

Sâmbătă, 18 mai:

Unirea Păuleşti - CSM Satu Mare (teren Olimpia, ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Mazilu Ovidiu, Pop Emanuel, Bathory Ştefan;

Observator: Borz Ionel;

Voinţa Doba - Recolta Dorolţ (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Rad Bogdan, Reday Arpad, Miron Ciprian;

Observator: Kegyes Tiberiu;

Someşul Oar - Viitorul Vetiş (ora 16:00 și 18:00)

Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Ghencean Ionuţ;

Observator: Pintea Mircea;

Duminică, 19 mai:

Voinţa Babța - Știința Beltiug (sen. - ora 14:00, jun. - ora 16:00)

Arbitri: Chiş Florin, Juhasz Tibor, Ardelean Vlad;

Observator: Rozs Zoltan;

Crasna Moftinu Mic - AS CS Cetate 800 Ardud 

Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Jennifer Damian, Mihai Marius;

Observator: Năstruţ Liviu;

Luceafărul Decebal 3 - 0 Atletic Craidorolț (”masa verde”)

 

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 25:

Duminică, 19 mai (ora 16:00 și 18:00):

Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău

Arbitri: Simon Elek, Şerban Ovidiu, Batori Patrick;

Observator: Turtureanu Ioan;

Victoria Tiream - AS Căpleni

Arbitri: Raţ Sebastian, Pop Cristian, Szakacs Zsolt;

Observator: Dumitraş Gheorghe

Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid

Arbitri: Brigadă SJ;

Observator: Torok Zoltan;

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

Arbitri: Omuţ Marius, Corb Andrei, Pascu Radu;

Observator: Pataki Zoltan

Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni

Arbitri: Chiorean George, Moisa Florin, Botoş Roland;

Observator: Rus Gavril;

Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin

Arbitri: Bogdan Răzvan, Zsigrai Cătălin, Estan Alex;

Observator: Vigu Iosif;

AS Ghenci stă.

 

Program Liga 5, Seria A, etapa 16:

Sâmbătă, 18 mai (ora 14:00):

Olimpia Domăneşti - Olimpia Căuaş

Arbitri: Kerekes Vasile, Sician Gabriel, Rus Cătălin;

Observator: Chioreanu Radu;

Duminică, 19 mai:

AS Termala Dindeşti - Platanul Marna (ora 15:30)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Maxi Cătălin, Chiorean Raul;

Observator: Mîndreanu Remus;

Vulturii Santău - Kneho Urziceni (ora 18:00)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Maxi Cătălin, Turoczi Sergiu;

Observator: Cseh Sandor;

Dacia Supur - Gloria Moftinu Mare (amânat)

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Speranţa Bogdand (amânat)

 

Program Liga 5, Seria B, etapa 16:

Sâmbătă, 18 mai (ora 16:00):

Unirea Bercu - CSM Satu Mare II

Arbitri: Mihai Marius, Miclăuş Răzvan, Raţ Sebastian jr.;

Observator: Kegyes Adalbert;

Duminică, 19 mai:

Codreana Homoroade - Ugocea Porumbeşti (ora 15:00)

Arbitri: Chiorean Cristian, Bumbuc Marius, Trella Zoran;

Observator: Racolţa Vasile;

AS CS Cetate Ardud 800 II - ACS Turulung (ora 18:00)

Arbitri: Chiorean Cristian, Bumbuc Marius, Trella Zoran;

Observator: Stoica Viorel;

Recolta Dorolţ II (Dara) - Viitorul Viile SM

Arbitri: Ciceu Marian, Peter Iulian, Dănuţ Mihuţ;

Observator: Lizak Paul;

AS Voinţa Turţ - Prietenia Crucişor (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 17 Mai 2019 12:06

Lasă un comentariu

energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 23 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 AS Ghenci 23 22
11 Stăruinţa Berveni 23 20
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Olimpia MCMXXI Satu Mare 18 54
2 Olimpia Căuaş 18 31
3 Vulturii Santău 2013 18 29
4 Kneho Urziceni 18 29
5 Gloria Moftinu Mare 18 29
6 Platanul Marna 18 29
7 Termala Dindești 18 28
8 Olimpia Domăneşti 18 17
9 Speranța Bogdand 18 11
10 Dacia Supur 18 3
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 18 47
2 Unirea Bercu 18 34
3 Ugocea Porumbeşti 16 27
4 Codreana Homoroade 16 26
5 Prietenia Crucişor 15 25
6 Recolta Dorolț II 17 22
7 Viile Satu Mare 15 16
8 ACS Turulung 17 16
9 CSM Satu Mare II 15 15
10 Cetate Ardud 17 10

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii