Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(12 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate jocurile etapei a XIX-a din Seriile A și B, respectiv etapa a XXIII-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și jocurile etapei a XV-a din cele două serii ale ligii a cincea.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 19:

Duminică, 12 mai (ora 16:00 și 18:00):

Speranța Halmeu - Talna Oraşu Nou

Arbitri: Bogdan Răzvan, Pop Cristian, Popescu Tudor;

Observator: Vigu Iosif;

Victoria Apa - Voinţa Lazuri (teren Lazuri)

Arbitri: Peneghi Şerban, Miron Ciprian, Marian Beniamin;

Observator: Ziman Cornel;

Turul Micula - Sportul Botiz

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Jennifer D. Damian;

Observator: Neichi Ioan;

Venus Dumbrava - Dacia Medieşu Aurit

Arbitri: Brigadă MM;

Observator: Dumitraş Gheorghe;

Someşul Odoreu - AS Livada

Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Halici Eugen;

Luni, 13 mai (ora 18:30-seniori):

Egri Sasok Agriş - Energia Negreşti

Arbitri: Simon Elek, Matei Claudiu, Miclăuş Răzvan;

Observator: Turtureanu Ioan;

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 19:

Sâmbătă, 11 mai (ora 16:00 și 18:00):

Unirea Păuleşti - Viitorul Vetiş (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Bonţidean Daniel, Sician Mihai;

Observator:  Iuhas Ioan;

Ştiinţa Beltiug - CSM Satu Mare (seniori ora 12:00/juniori ora 15:00)

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Miron Ciprian;

Observator: Por Constantin;

Voinţa Doba - Someşul Oar

Arbitri: Peneghi Şerban, Dragoş Bogdan, Pop Lucian;

Observator: Năstruţ Liviu;

Recolta Dorolţ - Luceafărul Decebal

Arbitri: Matei Claudiu, Rus Cătălin, Zsigrai Cătălin;

Observator: Gherasim Alexandru;

Duminică, 12 mai:

Voinţa Babţa - Crasna Moftinu Mic

Arbitri: Brigadă Sălaj;

Observator:  Morar Nicolae;

AS CS Cetate 800 Ardud 3 - 0 Atletic Craidorolț (masa verde)

 

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 23:

Duminică, 12 mai (ora 16:00 și 18:00):

Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei

Arbitri: Brigadă Bihor;

Observator: Pataki Zoltan;

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

Arbitri: Chiorean George, Reday Arpad, Szakacs Zolt;

Observator: Niţă Gheorghe;

Recolta Sanislău - Frohlich Foieni

Arbitri: Juhasz Tibor, Ardelean Vlad, Ciceu Marian;

Observator: Rozs Zoltan;

Real Andrid - Viitorul Lucăceni

Arbitri: Rad Bogdan, Botoş Roland, Moisa Florin;

Observator: Mîndreanu Remus;

Victoria Tiream - Fortuna Căpleni

Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Batori Patrick;

Observator: Rus Gavril;

AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Kopriva Zsolt;

Observator: Torok Zoltan;

Schamagosch Ciumeşti stă.

 

Program Liga 5, Seria A, etapa 15:

Sâmbătă, 11 mai: 

Olimpia Căuaş - Vulturii Santău (ora 13:00)

Arbitri: Petruţ Sebastian, Nagy Szabolcs, Sas Bogdan;

Observator: Borz Ionel;

Duminică, 12 mai:

Platanul Marna - Gloria Moftinu Mare (ora 15:30)

Arbitri: Raţ Sebastian, Şerban Ovidiu, Estan Alex;

Observator: Chioreanu Radu;

Speranța Bogdand - Olimpia Domăneşti (ora 16:00)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Maxi Cătălin, Chiorean Raul;

Observator: Dorca Marcel;

Kneho Urziceni - Termala Dindeşti (ora 18:00)

Arbitri: Raţ Sebastian, Şerban Ovidiu, Estan Alex;

Observator: Lizak Paul;

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Dacia Supur (amânat)

 

Program Liga 5, Seria B, etapa 15:

Duminică, 12 mai:

CSM Satu Mare II - Recolta Dorolț II-Dara (teren Dara, ora 15:00)

Arbitri: Kerekes Vasile, Hepcal Andrei, Raţ Sebastian jr.;

Observator: Racolța Vasile;

Ugocea Porumbeşti - ACS Turulung (ora 18:00)

Arbitri: Szabo Andrei, Trella Zoran, Ghencean Ionuţ;

Observator: Kegyes Tibor;

Viitorul Viile Satu Mare - Codreana Homoroade (ora 18:00)

Arbitri: Berei Roland, Sician Gabriel, Bor Alberto;

Observator: Kegyes Adalbert

Prietenia Crucişor - Unirea Bercu (ora 18:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Nagy Szabolcs, Sas Bogdan;

Observator: Pintea Mircea;

Vointa Turț - AS CS Cetate 800 Ardud (ora 18:00)

Arbitri: Stejerel Bărbuş, Zsigrai Cătălin, Bumbuc Marius; 

Observator: Stoica Viorel;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 10 Mai 2019 14:36

Lasă un comentariu

energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 23 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 AS Ghenci 23 22
11 Stăruinţa Berveni 23 20
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Olimpia MCMXXI Satu Mare 18 54
2 Olimpia Căuaş 18 31
3 Vulturii Santău 2013 18 29
4 Kneho Urziceni 18 29
5 Gloria Moftinu Mare 18 29
6 Platanul Marna 18 29
7 Termala Dindești 18 28
8 Olimpia Domăneşti 18 17
9 Speranța Bogdand 18 11
10 Dacia Supur 18 3
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 18 47
2 Unirea Bercu 18 34
3 Ugocea Porumbeşti 16 27
4 Codreana Homoroade 16 26
5 Prietenia Crucişor 15 25
6 Recolta Dorolț II 17 22
7 Viile Satu Mare 15 16
8 ACS Turulung 17 16
9 CSM Satu Mare II 15 15
10 Cetate Ardud 17 10

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii