Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din Liga 4, Seria C (etapa 15)

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate jocurile etapei a XV-a din Seria C a ligii a patra, meciuri din faza județeană a Cupei României, dar și câteva jocuri amicale.

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 15:

Sâmbătă, 16 martie (ora 13:00 și 15:00): 

CSM Victoria Carei – Recolta Sanislău 

Arbitri: Kovacs Istvan, Matei Claudiu, Popescu Tudor;

Arbitru de rezervă: Sician Gabriel;

Observator: Petz Istvan

Brigadă juniori: Popescu Tudor, Sician Gabriel, Matei Claudiu; 

Duminică, 17 martie (ora 13:00 și 15:00):

AS Căpleni – Fortuna Căpleni

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Matei Claudiu, Bathory Ştefan;

Observator: Pataki Zoltan;

Stăruinţa Berveni – Victoria Tiream

Arbitri: Rad Bogdan, Miron Ciprian, Reday Arpad;

Observator: Torok Zoltan;

Real Andrid – Frohlich Foieni

Arbitri: Chiş Florin, Peter Alin, Ardelean Vlad;

Observator: Mândreanu Remus;

AS Schamagosch Ciumeşti – AS Ghenci

Arbitri: Simon Elek, Sas Bogdan, Bonţidean Daniel;

Observator: Turtureanu Ioan;

Schwaben Kalmandi Cămin – Unirea Pişcolt

Arbitri: Peneghi Şerban, Botoş Lorand, Moisa Florin;

Observator: Niţă Gheorghe;

AS Viitorul Lucăceni stă.

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 15 Martie 2019 10:21

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 34
2 Energia Negreşti 12 33
3 Turul Micula 12 28
4 Speranța Halmeu 12 23
5 Victoria Apa 12 20
6 Venus Dumbrava 12 16
7 Dacia Medieşu Aurit 11 13
8 AS Livada 12 13
9 Sportul Botiz 11 10
10 Someşul Odoreu 12 9
11 Voinţa Lazuri 12 8
12 Egri Sasok Agriş 12 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 12 36
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Recolta Dorolţ 12 22
4 Voinţa Babţa 11 22
5 Luceafărul Decebal 10 21
6 Crasna Moftinu Mic 11 20
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 12 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 12 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 14 36
2 Schamagosch Ciumeşti 15 36
3 CSM Victoria Carei 15 34
4 Fortuna Căpleni 15 31
5 Frohlich Foieni 15 27
6 Schwaben Kalmandi Cămin 15 22
7 Real Andrid 15 21
8 Unirea Pişcolt 15 18
9 Recolta Sanislău 15 17
10 Viitorul Lucaceni 14 11
11 AS Ghenci 15 9
12 Stăruinţa Berveni 14 9
13 Victoria Tiream 15 6

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii