Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Seria C | Rezultatele înregistrate în prima etapă a returului la juniori A1

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Duminică s-au disputat meciurile primei etape a returului din Seria C a ligii a patra sătmărene la juniori A1.

A fost o etapă cu multe goluri, în cele șase jocuri marcându-se 30 goluri, oaspeții câștigând patru dintre cele șase meciuri, iar gazdele doar două.

Primele trei echipe din clasamentul Seriei C, AS Căpleni, Carei și Cămin și-a câștigat meciurile disputate în deplasare, astfel că nu sunt modificări în partea superioară a clasamentului.

Rezultate juniori A1 - Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 10 martie:

Unirea Pişcolt 1 - 3 AS Căpleni 

Victoria Tiream 0 - 4 Schamagosch Ciumeşti 

Frohlich Foieni 1 - 6 CSM Victoria Carei

Fortuna Căpleni 8 - 0 Real Andrid 

AS Ghenci 5 - 0 Viitorul Lucăceni

Recolta Sanislău 0 - 2 Schwaben Kalmandi Cămin 

Stăruinţa Berveni a stat.

 

Clasament juniori A1, Liga 4, Seria C:

1. AS Căpleni 39p

2. CSM Victoria Carei 36p

3. Schwaben Kalmandi Cămin 24p

4. Frohlich Foieni 24p

5. Schamagosch Ciumeşti 22p

6. Fortuna Căpleni 19p

7. Unirea Pişcolt 15p

8. Stăruinţa Berveni 15p

9. Recolta Sanislău 14p

10. AS Ghenci 10p

11. Viitorul Lucaceni 8p

12. Real Andrid 8p

13. Victoria Tiream 7p

Program juniori A1 - Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 15:

AS Căpleni - Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni - Victoria Tiream

CSM Victoria Carei - Recolta Sanislău

Real Andrid - Frohlich Foieni

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt

Viitorul Lucăceni stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 34
2 Energia Negreşti 12 33
3 Turul Micula 12 28
4 Speranța Halmeu 12 23
5 Victoria Apa 12 20
6 Venus Dumbrava 12 16
7 Dacia Medieşu Aurit 11 13
8 AS Livada 12 13
9 Sportul Botiz 11 10
10 Someşul Odoreu 12 9
11 Voinţa Lazuri 12 8
12 Egri Sasok Agriş 12 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 12 36
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Recolta Dorolţ 12 22
4 Voinţa Babţa 11 22
5 Luceafărul Decebal 10 21
6 Crasna Moftinu Mic 11 20
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 12 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 12 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 14 36
2 Schamagosch Ciumeşti 15 36
3 CSM Victoria Carei 15 34
4 Fortuna Căpleni 15 31
5 Frohlich Foieni 15 27
6 Schwaben Kalmandi Cămin 15 22
7 Real Andrid 15 21
8 Unirea Pişcolt 15 18
9 Recolta Sanislău 15 17
10 Viitorul Lucaceni 14 11
11 AS Ghenci 15 9
12 Stăruinţa Berveni 14 9
13 Victoria Tiream 15 6

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii