Liga 4 | Seria C | Rezultatele înregistrate în prima etapă a returului

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

În această după-amiază s-au disputat meciurile etapei a XIV-a din Seria C a ligii a patra, etapă în care gazdele s-au impus în două meciuri, oaspeții au câștigat trei jocuri, iar duelul dintre Sanislău și Cămin s-a încheiat la egalitate.

În prima etapă a returului, primele trei clasate din Seria C au câștigat meciurile disputate în deplasare, astfel că nu sunt modificări în partea superioară a clasamentului.

Rezultate Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 10 martie:

Unirea Pişcolt 2 - 3 AS Căpleni (1-1)

Victoria Tiream 0 - 2 Schamagosch Ciumeşti (0-1)

Frohlich Foieni 1 - 2 CSM Victoria Carei (0-0)

Fortuna Căpleni 3 - 1 Real Andrid (1-1)

AS Ghenci 4 - 3 Viitorul Lucăceni (3-0)

Recolta Sanislău 2 - 2 Schwaben Kalmandi Cămin (1-1)

Stăruinţa Berveni a stat.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 20 54
2 Talna Oraşu Nou 19 51
3 Turul Micula 19 37
4 Speranța Halmeu 19 36
5 Victoria Apa 20 33
6 Dacia Medieşu Aurit 19 28
7 AS Livada 20 26
8 Voinţa Lazuri 19 20
9 Venus Dumbrava 20 18
10 Someşul Odoreu 19 16
11 Sportul Botiz 19 13
12 Egri Sasok Agriş 19 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 19 57
2 Crasna Moftinu Mic 20 44
3 Ştiinţa Beltiug 18 43
4 Voinţa Babţa 18 37
5 Recolta Dorolţ 19 35
6 Luceafărul Decebal 17 34
7 Unirea Păulești 19 24
8 Someşul Oar 20 20
9 Cetate Ardud 20 19
10 Viitorul Vetiş 19 9
11 Voinţa Doba 17 9
12 Atletic Craidorolț 20 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 22 57
2 CSM Victoria Carei 22 55
3 Fortuna Căpleni 22 47
4 Schamagosch Ciumeşti 21 46
5 Frohlich Foieni 21 35
6 Real Andrid 22 31
7 Schwaben Kalmandi Cămin 22 28
8 Recolta Sanislău 22 25
9 Unirea Pişcolt 22 24
10 AS Ghenci 22 19
11 Stăruinţa Berveni 22 17
12 Viitorul Lucaceni 22 17
13 Victoria Tiream 22 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii