Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a XVII-a din cele două serii

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

În weekend sunt programate meciurile etapei a XVII-a din cele două serii, Victoria Apa - CS Someşul Oar fiind cel mai interesant meci al Seriei A, în timp ce Seria B are programat duelul dintre primele două clasate, Real Andrid - Viitorul Lucaceni.

Program Liga 4, Seria A, etapa a XVII-a:
Sâmbătă, 21 aprilie, ora 16:00 și 18:00:
AS Livada - AS CS Cetate Ardud (Mădăras)
Arbitri: Stejerel Bărbuş, Tăbăcaru Sergiu, Borza Vlad;
Observator: Dumitraş Gheorghe;

Duminică, 22 aprilie, ora 15:00 și 17:00:
Victoria Apa - CS Someşul Oar
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Kopriva Zsolt;
Observator: Matei Claudiu;

Someşul Odoreu - Unirea Păuleşti (teren Păulești)
Arbitri: Bathory Ştefan, Popescu Tudor, Bonţidean Daniel;
Observator: Turtureanu Ioan;

Venus Dumbrava - Sportul Botiz
Arbitri: Mihai Marius, Miclăuş Răzvan, Szucs Nicolas;
Observator: Ziman Cornel;

Voinţa Lazuri - Speranța Halmeu
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Pintea Mircea;

Dacia Medieşu Aurit - Viitorul Viile Satu Mare
Arbitri: Pop Rareş, Pop Emanuel, Pop Paul;
Observator: Gherasim Alexandru;

Viitorul Vetiş - Atletic Craidorolț
Arbitri: Simon Elek, Boroş Alex, Zsigrai Cătălin;
Observator: Iuhas Ioan;

Program Liga 4, Seria B, etapa a XVII-a:
Duminică, 22 aprilie, ora 15:00 și 17:00:
Schamagosch Ciumeşti - Fortuna Căpleni
Arbitri: Hariş Armin, Jennifer D. Damian, Estan Alex;
Observator: Halici Eugen;

Unirea Pişcolt - Stăruinţa Berveni
Arbitri: Alin Peter, Juhasz Tibor, Ilieş Andrei;
Observator: Morar Nicolae;

Frohlich Foieni - Victoria Tiream
Arbitri: Ciceu Marian, Ardelean Vlad, Reday Arpad;
Observator: Rosz Zoltan;

Real Andrid - Viitorul Lucăceni
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Lukacs Levente, Ciocoi Marian;
Observator: Cseh Sandor;

AS Căpleni - Recolta Sanislău
Arbitri: Mandi Attila, Costea Dănuţ, Sician Mihai;
Observator: Kegyes Tiberiu;

Schwaben Kalmandi Cămin - Olimpia Domăneşti
Arbitri: Giraţi Cristian, Bumbuc Marius, Bâle Vlad;
Observator: Năstruţ Liviu;
AS Ghenci - Vulturii Santău 2013 (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 20 Aprilie 2018 09:36

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 12 33
2 Schamagosch Ciumeşti 12 30
3 CSM Victoria Carei 12 25
4 Frohlich Foieni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 22
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 20
7 Real Andrid 12 20
8 Unirea Pişcolt 12 16
9 Recolta Sanislău 12 13
10 Viitorul Lucaceni 12 10
11 Victoria Tiream 12 6
12 Stăruinţa Berveni 12 5
13 AS Ghenci 12 3

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii