Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a XVII-a din cele două serii

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

În weekend sunt programate meciurile etapei a XVII-a din cele două serii, Victoria Apa - CS Someşul Oar fiind cel mai interesant meci al Seriei A, în timp ce Seria B are programat duelul dintre primele două clasate, Real Andrid - Viitorul Lucaceni.

Program Liga 4, Seria A, etapa a XVII-a:
Sâmbătă, 21 aprilie, ora 16:00 și 18:00:
AS Livada - AS CS Cetate Ardud (Mădăras)
Arbitri: Stejerel Bărbuş, Tăbăcaru Sergiu, Borza Vlad;
Observator: Dumitraş Gheorghe;

Duminică, 22 aprilie, ora 15:00 și 17:00:
Victoria Apa - CS Someşul Oar
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Kopriva Zsolt;
Observator: Matei Claudiu;

Someşul Odoreu - Unirea Păuleşti (teren Păulești)
Arbitri: Bathory Ştefan, Popescu Tudor, Bonţidean Daniel;
Observator: Turtureanu Ioan;

Venus Dumbrava - Sportul Botiz
Arbitri: Mihai Marius, Miclăuş Răzvan, Szucs Nicolas;
Observator: Ziman Cornel;

Voinţa Lazuri - Speranța Halmeu
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Pintea Mircea;

Dacia Medieşu Aurit - Viitorul Viile Satu Mare
Arbitri: Pop Rareş, Pop Emanuel, Pop Paul;
Observator: Gherasim Alexandru;

Viitorul Vetiş - Atletic Craidorolț
Arbitri: Simon Elek, Boroş Alex, Zsigrai Cătălin;
Observator: Iuhas Ioan;

Program Liga 4, Seria B, etapa a XVII-a:
Duminică, 22 aprilie, ora 15:00 și 17:00:
Schamagosch Ciumeşti - Fortuna Căpleni
Arbitri: Hariş Armin, Jennifer D. Damian, Estan Alex;
Observator: Halici Eugen;

Unirea Pişcolt - Stăruinţa Berveni
Arbitri: Alin Peter, Juhasz Tibor, Ilieş Andrei;
Observator: Morar Nicolae;

Frohlich Foieni - Victoria Tiream
Arbitri: Ciceu Marian, Ardelean Vlad, Reday Arpad;
Observator: Rosz Zoltan;

Real Andrid - Viitorul Lucăceni
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Lukacs Levente, Ciocoi Marian;
Observator: Cseh Sandor;

AS Căpleni - Recolta Sanislău
Arbitri: Mandi Attila, Costea Dănuţ, Sician Mihai;
Observator: Kegyes Tiberiu;

Schwaben Kalmandi Cămin - Olimpia Domăneşti
Arbitri: Giraţi Cristian, Bumbuc Marius, Bâle Vlad;
Observator: Năstruţ Liviu;
AS Ghenci - Vulturii Santău 2013 (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 20 Aprilie 2018 09:36

Lasă un comentariu

energykardioclubseptembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii