Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a XIV-a

Evaluaţi acest articol
(7 voturi)
Duminică sunt programate să se dispute meciurile etapei a XIV-a în cele două serii ale ligii a IV-a.
Liderul seriei A, Dari Lipău joacă pe teren propriu cu Voința Lazuri, ocupanta locului doi, FC Certeze are un meci ușor acasă cu ”lanterna roșie” Someșul Cărășeu, iar cel mai interesant meci al etapei se joacă la Medieș unde Dacia (locul 3) primește vizita celor de la Speranța Halmeu (locul 4).
În seria B cel mai interesant meci al etapei se dispută la Căpleni, unde Fortuna (locul 4) primește vizita liderului, Voința Babța, iar ocupanta locului secund, Schwaben Kalmandi Cămin joacă pe propriul teren cu Unirea Pișcolt.

Liga a IV-a, Seria A, etapa a XIV-a:
Duminică, 23 aprile:
Someșul Odoreu - Venus Dumbrava, ora 17:00
Arbitri: Pop Emanuel, Tăbăcaru Sergiu, Dan Darius;
Observator: Ziman Cornel;

Dari Lipău - Voința Lazuri, ora 17:00
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Adalbert, Bauer Iosif;
Observator: Halici Eugen;

AS Livada - Someșul Oar, ora 17:00
Arbitri: Brigadă Maramureș;
Observator: Dumitraș Gheorghe;

Unirea Păulești - Viile Satu Mare, ora 17:00
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Zsigrai Cătălin, Pop Cristian;
Observator: Iuhas Ioan;

Dacia Medieșul Aurit - Speranța Halmeu, ora 17:00
Arbitri: Tincu Bogdan, Boroș Alex, Barbos Vlad;
Observator: Cseh Sandor;
FC Certeze - Someșul Cărășeu (amânat)

Liga a IV-a, Seria B, etapa a XIV-a:
Duminică, 23 aprile:
Reala Andrid - Olimpia Domănești, ora 17:00
Arbitri: Bogdan Răzvan, Sician Mihai, Caba Gabriel;
Observator: Mulcuțan Florin;

Fortuna Căpleni - Voinșa Babța, ora 17:00
Arbitri: Brigadă Sălaj;
Observator: Dan Costin (Sălaj);

Schamagosch Ciumeşti - Recolta Sanislău, ora 17:00
Arbitri: Peter Alin, Iuhasz Tibor, Ardelean Vlad;
Observator: Niță Gheorghe;

Stăruința Berveni - AS Căpleni, ora 17:00
Arbitri: Pop Lucian, Moisa Florin, Miron Ciprian;
Observator: Kegyes Tiberiu;

Vulturii Santău 2013 - Frohlich Foieni, ora 17:00
Arbitri: Bathory Ștefan, Nagy Szabolcs, Man Cătălin;
Observator: Racolța Vasile;

Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pișcolt, ora 17:00
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Mașlinca Paul;
Observator: Torok Zoltan;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 21 Aprilie 2017 14:54

Lasă un comentariu

energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 12 8 0 4 43 17 12 12 24
4 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
5 CSM Victoria Carei 11 5 2 4 19 15 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 11 4 4 3 23 16 6 10 16
7 Turul Micula 11 4 3 4 34 18 7 8 15
8 Voinţa Babţa 11 3 2 6 22 22 4 7 11
9 FC Certeze 11 1 2 8 12 48 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 11 0 1 10 10 47 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 16 37
2 Dacia Medieşu Aurit 16 31
3 AS Livada 15 30
4 Someşul Oar 15 29
5 Viitorul Vetiş 15 25
6 Speranța Halmeu 16 24
7 Sportul Botiz 15 23
8 Șoimii Mădăras 13 21
9 Victoria Apa 16 21
10 Viile Satu Mare 15 19
11 Venus Dumbrava 16 14
12 Voinţa Lazuri 16 12
13 Someşul Odoreu 15 12
14 Atletic Craidorolț 15 9
Team
Played Points
1 Real Andrid 15 35
2 Viitorul Lucaceni 16 31
3 Fortuna Căpleni 15 30
4 Victoria Tiream 16 26
5 Unirea Pişcolt 16 24
6 Frohlich Foieni 16 22
7 Recolta Sanislău 16 21
8 Schamagosch Ciumeşti 16 21
9 AS Căpleni 15 20
10 Schwaben Kalmandi Cămin 15 19
11 Olimpia Domăneşti 16 18
12 Stăruinţa Berveni 16 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Cetate Ardud 15 38
2 Luceafărul Decebal 14 37
3 Speranța Bogdand 14 24
4 Prietenia Crucişor 15 23
5 Platanul Marna 15 22
6 Kneho Urziceni 13 21
7 Olimpia Căuaş 15 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Ugocea Porumbeşti 13 17
11 Gloria Moftinu Mare 13 17
12 Egri Sasok Agriş 15 17
13 Unirea Bercu 15 13
14 Recolta Turulung 14 11
15 Dacia Supur 14 9