Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Energia Negreşti 20 15 3 2 52 19 30 18 48
2 Crasna Moftinu Mic 20 14 5 1 50 13 24 23 47
3 Ştiinţa Beltiug 19 13 2 4 56 35 22 19 41
4 Talna Oraşu Nou 18 11 1 6 55 25 18 16 34
5 CSM Victoria Carei 19 10 2 7 40 26 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 20 8 6 6 42 26 19 11 30
7 Voinţa Babţa 20 8 2 10 49 48 16 10 26
8 Turul Micula 19 6 7 6 50 35 16 9 25
9 Voinţa Doba 20 4 1 15 33 75 10 3 13
10 FC Certeze 19 2 2 15 18 79 4 4 8
11 Dari Lipău 20 0 1 19 10 74 0 1 1

Liga a IV-a Elite | Programul și oficialii delegați în etapa a II-a

Evaluaţi acest articol
(7 voturi)
După doar o etapă de la startul sezonului 2017/2018 al ligii de elită, iată că apar și primele probleme de organizare.
Câştigătoarea Cupei României-faza judeţeană şi una dintre echipele din prima parte a clasamentului din ultimele sezoane, Luceafărul Decebal nu s-a prezentat în prima etapă la Babța, iar din acest weekend va evolua în LIga a V-a...
Cel mai atractiv meci din această etapă se va disputa duminică, la Dorolț, Recolta primind vizita echipei Știința Beltiug. Meciuri interesante vor fi la Carei, Orașu Nou și Micula, nou-promovatele AS Dari Lipău, Voința Babța și FC Certeze fiind în căutarea primelor puncte din acest sezon, în timp ce Energia Negrești va primi vizita celor de la Crasna Moftinu Mic.

Program Liga a IV-a ELite, etapa 2:
Sâmbătă, 09 septembrie:
CSM Victoria Carei - AS Dari Lipău (ora 13:00 și 15:00)
Arbitri: Pop Emanuel, Iuhasz Tibor, Ardelean Vlad;
Observator: Morar Nicolae;

Duminică, 10 septembrie:
Energia Negrești - Crasna Moftinu Mic (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Neichi Sergiu, Costea Dănuț, Tăbăcaru Sergiu;
Observator: Por Constantin;
Talna Orașu Nou - Voința Babța (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Pop Lucian, Moisa Florin, Toth Krisztian;
Observator: Gherasim Alexandru;
Recolta Dorolț - Știința Beltiug  (ora 14:30 și 16:30)
Arbitri: Omuț Marius, Kopriva Zsolt, Kopriva Tamas;
Observator: Torok Zoltan;
Turul Micula - FC Certeze  (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Man Cătălin, Orha Dan;
Observator: Năstruț Liviu;
ACS Voința Doba stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 08 Septembrie 2017 09:08

Lasă un comentariu

energykardioclubiunie

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Energia Negreşti 20 15 3 2 52 19 30 18 48
2 Crasna Moftinu Mic 20 14 5 1 50 13 24 23 47
3 Ştiinţa Beltiug 19 13 2 4 56 35 22 19 41
4 Talna Oraşu Nou 18 11 1 6 55 25 18 16 34
5 CSM Victoria Carei 19 10 2 7 40 26 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 20 8 6 6 42 26 19 11 30
7 Voinţa Babţa 20 8 2 10 49 48 16 10 26
8 Turul Micula 19 6 7 6 50 35 16 9 25
9 Voinţa Doba 20 4 1 15 33 75 10 3 13
10 FC Certeze 19 2 2 15 18 79 4 4 8
11 Dari Lipău 20 0 1 19 10 74 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 25 64
2 Dacia Medieşu Aurit 25 52
3 Someşul Oar 23 50
4 Viitorul Vetiş 23 37
5 Speranța Halmeu 25 37
6 AS Livada 24 37
7 Victoria Apa 24 31
8 Atletic Craidorolț 24 31
9 Sportul Botiz 24 30
10 Șoimii Mădăras 22 29
11 Venus Dumbrava 25 26
12 Voinţa Lazuri 25 23
13 Viile Satu Mare 24 22
14 Someşul Odoreu 23 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 24 52
2 Viitorul Lucaceni 25 47
3 AS Căpleni 24 45
4 Frohlich Foieni 25 42
5 Schamagosch Ciumeşti 25 41
6 Unirea Pişcolt 24 41
7 Fortuna Căpleni 23 37
8 Victoria Tiream 24 36
9 Schwaben Kalmandi Cămin 24 31
10 Recolta Sanislău 25 26
11 Stăruinţa Berveni 25 22
12 Vulturii Santău 2013 21 21
13 Olimpia Domăneşti 24 21
14 AS Ghenci 23 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 22 59
2 Cetate Ardud 23 52
3 Recolta Dorolț II - Dara 23 39
4 Platanul Marna 23 37
5 Prietenia Crucişor 23 36
6 Kneho Urziceni 20 35
7 Codreana Homoroade 20 32
8 Olimpia Căuaş 22 30
9 Speranța Bogdand 21 27
10 Unirea Bercu 23 27
11 Egri Sasok Agriş 21 26
12 Ugocea Porumbeşti 20 21
13 Gloria Moftinu Mare 23 21
14 Recolta Turulung 22 18
15 Dacia Supur 22 9

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii