Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liderii celor două serii, Unirea Păulești și Real Andrid au obținut victorii categorice în etapa a XXI-a disputată în acest weekend.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Vineri, sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile etapei a XX-a din Liga 4.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Astăzi, la ora la care se joacă în Liga 2 și cu arbitru de Liga 2, pe terenul din Beltiug s-a jucat primul meci din cadrul etapei a XVII-a din Liga de elită a fotbalului județean sătmărean, Beltiug - Babța.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a XIX-a din cele două serii, etapă în care Unirea Păuleşti s-a impus cu scorul de 5-3 în deplasare la Dacia Medieşu Aurit, iar Real Andrid a câștigat meciul de pe teren propriu, 5 - 1 cu Stăruinţa Berveni.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Liderul Seriei A, Unirea Păulești a făcut scorul sezonului în meciul disputat astăzi, pe teren propriu, contra celor de la Venus Dumbrava, 13-1.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a XVII-a din cele două serii ale ligii a patra.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Liderul Seriei A, Unirea Păuleşti a câștigat cu scorul de 3-1 meciul jucat pe teren propriu cu Speranța Halmeu.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă s-au jucat meciurile etapei a XV-a din cele două serii ale Ligii a IV-a, liderul Seriei A, Unirea Păuleşti reușind scorul etapei, 9 - 0 cu Viitorul Viile Satu Mare, în timp ce Real Andrid, liderul Seriei B, s-a impus greu în deplasare la Schwaben Kalmandi Cămin.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energy kardio club mai

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 17 10 2 5 39 19 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 16 6 4 6 44 29 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 21 52
2 Someşul Oar 19 44
3 Dacia Medieşu Aurit 21 40
4 AS Livada 19 33
5 Viitorul Vetiş 19 31
6 Speranța Halmeu 21 31
7 Șoimii Mădăras 19 25
8 Victoria Apa 20 24
9 Sportul Botiz 20 24
10 Atletic Craidorolț 20 22
11 Voinţa Lazuri 21 22
12 Viile Satu Mare 20 19
13 Venus Dumbrava 20 18
14 Someşul Odoreu 20 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 20 45
2 Viitorul Lucaceni 21 44
3 Fortuna Căpleni 19 34
4 AS Căpleni 20 33
5 Schamagosch Ciumeşti 21 32
6 Unirea Pişcolt 21 32
7 Frohlich Foieni 21 32
8 Victoria Tiream 21 30
9 Schwaben Kalmandi Cămin 20 27
10 Recolta Sanislău 21 22
11 Stăruinţa Berveni 21 21
12 Olimpia Domăneşti 21 20
13 Vulturii Santău 2013 17 17
14 AS Ghenci 20 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 18 49
2 Cetate Ardud 19 45
3 Platanul Marna 20 31
4 Kneho Urziceni 17 31
5 Recolta Dorolț II - Dara 19 29
6 Olimpia Căuaş 19 27
7 Prietenia Crucişor 19 26
8 Codreana Homoroade 15 25
9 Speranța Bogdand 18 24
10 Unirea Bercu 20 23
11 Ugocea Porumbeşti 16 20
12 Gloria Moftinu Mare 18 19
13 Egri Sasok Agriş 17 17
14 Recolta Turulung 18 15
15 Dacia Supur 19 9