Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Întrunit în urmă cu o săptămână, Comitetul Executiv la AJF Satu Mare le-a dat răgaz echipelor participante la competițiile organizate de forul județean să confirme în scris participarea în campionatele Liga 4, respectiv Liga 5, până astăzi, ora 9:00, la sediul AJF sau pe mail :))

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică se joacă ultimele jocuri din acest sezon, cele două serii ale ligii a IV-a urmând să intre în vacanță după meciurile din weekend.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Duminică se joacă ultima etapă a sezonului 2017/2018 a ligii de elită din fotbalul județean sătmărean, etapă în care sunt programate doar DOUĂ jocuri, AMATORISMUL fiind cuvântul care caracterizează perfect acest sezon.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Duminică, la finalul etapei a XXI-a, fotbalul județean sătmărean își poate afla campioana sezonului 2017/2018, Crasna Moftinu Mic având nevoie de victorie în meciul de pe teren propriu, contra celor de la Turul Micula

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, respectiv jocurile etapei a XXIII-a din cele două serii ale ligii a IV-a și a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XIX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, respectiv jocurile etapei a XXII-a din cele două serii ale ligii a IV-a și a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XVIII-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, respectiv jocurile etapei a XXI-a din cele două serii ale ligii a IV-a și a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Vineri, sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XVII-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, respectiv jocurile etapei a XX-a din cele două serii ale ligii a IV-a și a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XVI-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, respectiv etapa a XIX-a din cele două serii ale ligii a IV-a și liga a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

În weekend sunt programate meciurile etapei a XV-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, etapă ce programează duelul dintre primele clasate, Ştiinţa Beltiug - Crasna Moftinu Mic.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energykardioclubiunie

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Energia Negreşti 20 15 3 2 52 19 30 18 48
2 Crasna Moftinu Mic 20 14 5 1 50 13 24 23 47
3 Ştiinţa Beltiug 19 13 2 4 56 35 22 19 41
4 Talna Oraşu Nou 18 11 1 6 55 25 18 16 34
5 CSM Victoria Carei 19 10 2 7 40 26 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 20 8 6 6 42 26 19 11 30
7 Voinţa Babţa 20 8 2 10 49 48 16 10 26
8 Turul Micula 19 6 7 6 50 35 16 9 25
9 Voinţa Doba 20 4 1 15 33 75 10 3 13
10 FC Certeze 19 2 2 15 18 79 4 4 8
11 Dari Lipău 20 0 1 19 10 74 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 26 67
2 Someşul Oar 25 53
3 Dacia Medieşu Aurit 26 53
4 Speranța Halmeu 26 43
5 Viitorul Vetiş 24 40
6 AS Livada 26 37
7 Victoria Apa 25 34
8 Șoimii Mădăras 24 32
9 Atletic Craidorolț 25 31
10 Sportul Botiz 25 30
11 Voinţa Lazuri 26 24
12 Venus Dumbrava 26 23
13 Viile Satu Mare 25 22
14 Someşul Odoreu 25 20
Team
Played Points
1 Real Andrid 26 58
2 Viitorul Lucaceni 26 50
3 AS Căpleni 26 48
4 Frohlich Foieni 26 42
5 Schamagosch Ciumeşti 26 41
6 Unirea Pişcolt 25 41
7 Fortuna Căpleni 24 40
8 Victoria Tiream 26 36
9 Schwaben Kalmandi Cămin 26 34
10 Recolta Sanislău 26 29
11 Vulturii Santău 2013 23 27
12 Stăruinţa Berveni 26 22
13 Olimpia Domăneşti 25 21
14 AS Ghenci 25 10
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 23 62
2 Cetate Ardud 24 55
3 Recolta Dorolț II - Dara 23 39
4 Kneho Urziceni 21 38
5 Platanul Marna 24 37
6 Prietenia Crucişor 24 36
7 Codreana Homoroade 21 35
8 Speranța Bogdand 22 30
9 Olimpia Căuaş 23 30
10 Unirea Bercu 24 27
11 Egri Sasok Agriş 22 26
12 Ugocea Porumbeşti 21 24
13 Gloria Moftinu Mare 24 24
14 Recolta Turulung 23 18
15 Dacia Supur 23 9

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii