Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

În ședința de marți a Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-au discutat și analizat evenimentele disciplinare petrecute la meciurile din weekend, iar la finalul ședinței s-au luat următoarele hotărâri:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Astăzi, la sediul Inspectoratului Școlar Județan a avut loc o conferință de presă în cadrul căreia a fost prezentat un parteneriat de colaborare între ISJ Satu Mare și AJF Satu Mare pentru sprijinirea fotbalului juvenil sătmărean.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

În ședința de marți a Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-au discutat și analizat evenimentele disciplinare petrecute la meciurile din weekend.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

În ședința de marți a Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-au discutat și analizat evenimentele disciplinare petrecute la meciurile din ultimele două săptămâni.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Asociația Județeană de Fotbal Satu Mare a anunțat astăzi oficialii care vor conduce meciurile de miercuri ale 16-imilor de finală din faza județeană a Cupei României.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

În ședința Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-au discutat și analizat evenimentele disciplinare petrecute la meciurile din weekend-ul trecut.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Comisia de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-a întrunit marți seară pentru a analiza evenimentele disciplinare petrecute la jocurile din weekend-ul trecut.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Odată cu startul sezonului de primăvară al fotbalului județean sătmărean au început și nelipsitele scandaluri, înjurături, amenințări, toate acestea fiind ”condimentate” cu scuipături, ca de obicei...

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Primele meciuri oficiale din acest an (etapa a XIV-a din Liga 5), programate în weekend-ul trecut, au fost amânate (telefonic!? deoarece nu a fost transmis nimic oficial) din cauza condițiilor meteo nefavorabile și a stării proaste a terenurilor de fotbal din județ.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Echipele angrenate în campionatele organizate de AJF Satu Mare au primit o veste proastă chiar la începutul anului. Convocat de președintele AJF, Szilagyi Ştefan, Comitetul Executiv a hotărât în ședința de azi mărirea baremului de arbitraj/observare începând cu returul campionatului, dar și creșterea contribuţiilor cu până la 40% faţă de anul 2017...

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energy kardio club mai

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 17 10 2 5 39 19 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 16 6 4 6 44 29 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 21 52
2 Someşul Oar 19 44
3 Dacia Medieşu Aurit 21 40
4 AS Livada 19 33
5 Viitorul Vetiş 19 31
6 Speranța Halmeu 21 31
7 Șoimii Mădăras 19 25
8 Victoria Apa 20 24
9 Sportul Botiz 20 24
10 Atletic Craidorolț 20 22
11 Voinţa Lazuri 21 22
12 Viile Satu Mare 20 19
13 Venus Dumbrava 20 18
14 Someşul Odoreu 20 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 20 45
2 Viitorul Lucaceni 21 44
3 Fortuna Căpleni 19 34
4 AS Căpleni 20 33
5 Schamagosch Ciumeşti 21 32
6 Unirea Pişcolt 21 32
7 Frohlich Foieni 21 32
8 Victoria Tiream 21 30
9 Schwaben Kalmandi Cămin 20 27
10 Recolta Sanislău 21 22
11 Stăruinţa Berveni 21 21
12 Olimpia Domăneşti 21 20
13 Vulturii Santău 2013 17 17
14 AS Ghenci 20 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 18 49
2 Cetate Ardud 19 45
3 Platanul Marna 20 31
4 Kneho Urziceni 17 31
5 Recolta Dorolț II - Dara 19 29
6 Olimpia Căuaş 19 27
7 Prietenia Crucişor 19 26
8 Codreana Homoroade 15 25
9 Speranța Bogdand 18 24
10 Unirea Bercu 20 23
11 Ugocea Porumbeşti 16 20
12 Gloria Moftinu Mare 18 19
13 Egri Sasok Agriş 17 17
14 Recolta Turulung 18 15
15 Dacia Supur 19 9