Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Juniorul Satu Mare a câștigat un turneu destinat jucătorilor născuți în anul 2005

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)
Clubul Sportiv Juniorul Satu Mare a organizat un turneu de fotbal destinat jucătorilor născuți în anul 2005 sau mai mici la care au participat nouă echipe: Juniorul 2005, Juniorul 2006, FC Olimpia Satu Mare, Primavera Satu Mare, Talna Orașu Nou, AS Livada, Plimob Sighet, Minerul Baia Mare și CSȘ Baia Mare.
Echipa antrenată de Nelu Donca - Juniorul 2005 a câștigat turneul fără să primească gol, iar Raul Kern a câștigat titlul de cel mai complet jucător al turneului.
Rezultate înregistrate de echipa câștigătoare:
Juniorul Satu Mare 2005 5 – 0 AS Livada
Juniorul Satu Mare 2005 3 – 0 CSȘ Baia Mare
Juniorul Satu Mare 2005 6 – 0 Minerul Baia Mare
Juniorul Satu Mare 2005 1 – 0 Plimob Sighet
Lotul de jucatori CS Juniorul Satu Mare 2005: Palage Șerban, Șchiop Andrei, Kern Raul, Cizmar Adrian, Hotea Tudor, Pop Nandi, Dencsak Kristofer, Murvai Martin, Toth Răzvan, Morar Emanuel, Păcurar Gabriel;
Antrenor: Nelu Donca.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

energy kardio club mai

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 16 9 2 5 35 19 16 13 29
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 15 6 4 5 44 25 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 21 52
2 Someşul Oar 19 44
3 Dacia Medieşu Aurit 21 40
4 AS Livada 19 33
5 Viitorul Vetiş 19 31
6 Speranța Halmeu 21 31
7 Șoimii Mădăras 19 25
8 Victoria Apa 20 24
9 Sportul Botiz 20 24
10 Atletic Craidorolț 20 22
11 Voinţa Lazuri 21 22
12 Viile Satu Mare 20 19
13 Venus Dumbrava 20 18
14 Someşul Odoreu 20 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 20 45
2 Viitorul Lucaceni 21 44
3 Fortuna Căpleni 19 34
4 AS Căpleni 20 33
5 Schamagosch Ciumeşti 21 32
6 Unirea Pişcolt 21 32
7 Frohlich Foieni 21 32
8 Victoria Tiream 21 30
9 Schwaben Kalmandi Cămin 20 27
10 Recolta Sanislău 21 22
11 Stăruinţa Berveni 21 21
12 Olimpia Domăneşti 21 20
13 Vulturii Santău 2013 17 17
14 AS Ghenci 20 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 18 49
2 Cetate Ardud 19 45
3 Platanul Marna 20 31
4 Kneho Urziceni 17 31
5 Recolta Dorolț II - Dara 19 29
6 Olimpia Căuaş 19 27
7 Prietenia Crucişor 19 26
8 Codreana Homoroade 15 25
9 Speranța Bogdand 18 24
10 Unirea Bercu 20 23
11 Ugocea Porumbeşti 16 20
12 Gloria Moftinu Mare 18 19
13 Egri Sasok Agriş 17 17
14 Recolta Turulung 18 15
15 Dacia Supur 19 9