Handbal

Handbal J3 | LPS Satu Mare și ACS KKS Cămin 1 au încheiat sezonul regular cu victorii și s-au calificat în fazele superioare

Handbal J3 | LPS Satu Mare și ACS KKS Că…

Feb 17, 2024 / Handbal

Handbalistele de la LPS Satu Mare și ACS KKS Cămin 1 au încheiat sezonul regular al Campionatului Național de junioare III cu victorii care le-au adus calificarea în fazele superioare ale competiției.

Read more

Baschet

Baschet U13 | Baschetbaliștii de la LPS Satu Mare au câștigat primul meci în Campionatul Național 

Baschet U13 | Baschetbaliștii de la…

Feb 11, 2024 / Baschet

În urmă cu două săptămâni, micuții baschetbaliști de la LPS Satu Mare, pregătiți de George Oșan, au participat în premieră la un...

Scrimă

Spadă | Ana Tomșa, Kurtinecz Johanna și Mézinger Marton se pregătesc pentru Campionatele Europene de Cadeți și Juniori

Spadă | Ana Tomșa, Kurtinecz Johann…

Feb 20, 2024 / Scrimă

Componenții loturilor naționale, BOPJ și CNOPJ la spadă feminin și masculin se pregătesc împreună cu lotul olimpic de spadă feminin pentru Campionatele...

Rugby

Rugby | România a fost învinsă de Portugalia în ultimul meci din Grupa B. Stejarii vor juca semifinala cu Georgia, la Tbilisi

Rugby | România a fost învinsă de P…

Feb 17, 2024 / Rugby

Stejarii au pierdut ultimul meci din Grupa B, fiind învinși pe teren propriu de Portugalia cu 49-24 (20-10), astfel că vor juca...

Team
Matches
Players
City : Dindești

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 10 24
2 FC Unirea Tăşnad 10 24
3 Ştiinţa Beltiug 10 21
4 Recolta Dorolţ 10 19
5 Talna Oraşu Nou 10 17
6 Sportul Botiz 10 16
7 Turul Partium 10 12
8 Fortuna Căpleni 10 10
9 Schwaben K. Cămin 10 7
10 AS Căpleni 10 7
11 Someşul Odoreu 10 0
Team
Played Points
1 Crasna Moftinu Mic 9 24
2 Recolta Sanislău 10 24
3 Someşul Oar 10 22
4 Platanul Marna 10 22
5 Frohlich Foieni 10 21
6 Kneho Urziceni 10 16
7 Real Andrid 10 15
8 Stăruinţa Berveni 10 15
9 Viitorul Lucaceni 10 10
10 Unirea Pişcolt 9 7
11 Schamagosch Ciumeşti 10 6
12 AS Ghenci 10 5
13 Voinţa Doba 10 5
14 CSM Victoria Carei II 10 4

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii