FOTBAL

Cupa României | Unirea Tășnad și Olimpia MCMXXI și-au aflat adversarii din primul tur

Cupa României | Unirea Tășnad și Ol…

Iul 19, 2019 / Fotbal

Federaţia Română de Fotbal a stabilit, astăzi, programul meciurilor Fazei I a Cupei României, ediţia 2019/2020, etapa naţională.

Handbal

Handbal | România începe astăzi Campionatul European U19

Handbal | România începe astăzi Campiona…

Iul 11, 2019 / Handbal

Echipa naţională de handbal feminin U19 începe azi ”aventura” la Campionatul European de la Gyor (Ungaria).

Read more

Baschet

Baschet | Luca Năstruț se pregătește cu echipa națională pentru FIBA U16 European Championship

Baschet | Luca Năstruț se pregăteșt…

Iul 17, 2019 / Baschet

Reprezentativa de cadeți a României se află în plină campanie de pregătire pentru participarea la FIBA U16 European Championship, Division B, competiția...

Scrimă

Amalia Tătăran, Adrian Szilagyi și Benjamin Bodo trag la Mondialele de la Budapesta

Amalia Tătăran, Adrian Szilagyi și …

Iul 11, 2019 / Scrimă

Sătmărenii Amalia Tătăran, Adrian Szilagyi și Benjamin Bodo vor reprezenta România la Campionatul Mondial de seniori care se va desfășura la Budapesta...

Rugby

Rugby | România a învins Brazilia în al doilea meci test World Rugby din turneul din America de Sud

Rugby | România a învins Brazilia î…

Iun 16, 2019 / Rugby

Stejarii au câștigat în această dimineață al doilea meci test World Rugby din turneul pe care l-au făcut în America de Sud...

Team
Matches
Players
City : Cămin
energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Rezultate Liga 4, seria A
02-06-2019 18:00
Sportul Botiz 2 : 2 AS Livada
25-05-2019 12:00
Victoria Apa 0 : 2 Energia Negreşti
24-05-2019 18:00
Dacia Medieşu Aurit 0 : 4 Talna Oraşu Nou
22-05-2019 12:00
Talna Oraşu Nou 7 : 0 Voinţa Lazuri
19-05-2019 18:00
Venus Dumbrava 4 : 0 Voinţa Lazuri
Talna Oraşu Nou 4 : 1 Turul Micula
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii