Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga a V-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a II-a Foto: Valentin Păduraru

Liga a V-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a II-a

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)
Duminică sunt programate meciurile etapei a II-a din Liga a V-a.
Din această etapă, odată cu hotărârea echipei Luceafărul Decebal de a evolua în Liga 5, numărul echipelor participante în sezonul 2017/2018 este impar astfel că în fiecare etapă o echipa va sta. Duminică echipa Ugocea Porumbești va sta, iar meciul dintre Prietenia Crucișor și Luceafărul Decebal este amânat.
Program Liga a V-a, etapa 2:
Duminică, 10 septembrie:

Olimpia Căuaș - Kneho Urziceni (ora 17:00)
Arbitri: Chiș Florin, Szakacs Zsolt, Iuhasz Tibor;
Observator: Cseh Sandor;
Egri Sasok Agriș - Speranța Bogdand (ora 13:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Mumbuc Marius, Cereteu Tudor;
Observator: Kuki Carol;
Codreana Homoroade - Recolta Dorolț II Dara (ora 17:00)
Arbitri: Marton Nicolae, Bathory Patrick, Dan Darius;
Observator: Iuhas Ioan;
Dacia Supur - Platanul Marna (ora 17:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Ilieș Andrei, Ciceu Marian;
Observator: Rosz Zoltan;
Recolta Turulung - Gloria Moftinu Mare (ora 17:00)
Arbitri: Petruț Sebastian, Anton Dan, Boje Vlad;
Observator: Dorca Marcel;
Cetate Ardud - Unirea Bercu (ora 17:00)
Arbitri: Raț Sebastian, Raț Sebastian jr., Estan Alex;
Observator: Turtureanu Ioan;
Prietenia Crucișor – Luceafărul Decebal (amânat)
Ugocea Porumbești stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 08 Septembrie 2017 10:03

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Turul Micula 3 3 0 0 22 2 3 6 9
2 Crasna Moftinu Mic 3 3 0 0 8 2 3 6 9
3 Energia Negreşti 3 2 0 1 9 4 6 0 6
4 Talna Oraşu Nou 3 2 0 1 9 5 3 3 6
5 Ştiinţa Beltiug 2 2 0 0 6 3 3 3 6
6 Recolta Dorolţ 3 1 0 2 5 5 0 3 3
7 Voinţa Doba 2 1 0 1 6 8 3 0 3
8 CSM Victoria Carei 3 1 0 2 6 8 3 0 3
9 Voinţa Babţa 2 0 0 2 3 7 0 0 0
10 Dari Lipău 3 0 0 3 4 17 0 0 0
11 FC Certeze 3 0 0 3 1 18 0 0 0