Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga a V-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a II-a Foto: Valentin Păduraru

Liga a V-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a II-a

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)
Duminică sunt programate meciurile etapei a II-a din Liga a V-a.
Din această etapă, odată cu hotărârea echipei Luceafărul Decebal de a evolua în Liga 5, numărul echipelor participante în sezonul 2017/2018 este impar astfel că în fiecare etapă o echipa va sta. Duminică echipa Ugocea Porumbești va sta, iar meciul dintre Prietenia Crucișor și Luceafărul Decebal este amânat.
Program Liga a V-a, etapa 2:
Duminică, 10 septembrie:

Olimpia Căuaș - Kneho Urziceni (ora 17:00)
Arbitri: Chiș Florin, Szakacs Zsolt, Iuhasz Tibor;
Observator: Cseh Sandor;
Egri Sasok Agriș - Speranța Bogdand (ora 13:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Mumbuc Marius, Cereteu Tudor;
Observator: Kuki Carol;
Codreana Homoroade - Recolta Dorolț II Dara (ora 17:00)
Arbitri: Marton Nicolae, Bathory Patrick, Dan Darius;
Observator: Iuhas Ioan;
Dacia Supur - Platanul Marna (ora 17:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Ilieș Andrei, Ciceu Marian;
Observator: Rosz Zoltan;
Recolta Turulung - Gloria Moftinu Mare (ora 17:00)
Arbitri: Petruț Sebastian, Anton Dan, Boje Vlad;
Observator: Dorca Marcel;
Cetate Ardud - Unirea Bercu (ora 17:00)
Arbitri: Raț Sebastian, Raț Sebastian jr., Estan Alex;
Observator: Turtureanu Ioan;
Prietenia Crucișor – Luceafărul Decebal (amânat)
Ugocea Porumbești stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 08 Septembrie 2017 10:03

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Someşul Oar 12 26
2 Unirea Păulești 12 25
3 Viitorul Vetiş 12 22
4 Dacia Medieşu Aurit 11 22
5 AS Livada 12 21
6 Sportul Botiz 12 20
7 Speranța Halmeu 12 18
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Victoria Apa 12 15
10 Venus Dumbrava 11 13
11 Viile Satu Mare 12 13
12 Voinţa Lazuri 12 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 11 6