Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a V-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a XVI-a

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)
Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a XVI-a în cele două serii ale ligii a V-a:
Liga a V-a, Seria A, etapa a XVI-a:
Duminică, 23 aprile:
Crasna Craidorolț - Dacia Supur, ora 17:30
Arbitri: Câmpan Mircea, Costea Gabriel, Sulyok Adrian;
Observator: Chioreanu Radu;

Victoria Tiream - Chesi Hodod, ora 17:00
Arbitri: Chiorean George, Miklos Marius, Călăman George;
Observator: Gherasim Alexandru;

AS Ghenci - Olimpia Căuaș, ora 17:00
Arbitri: Schwartzkopf Zoltan, Ursa Raul, Botoș Roland;
Observator: Rosz Zoltan;

Viitrul Lucăceni - Platanul Marna, ora 17:00
Arbitri: Petruț Sebastian, Anton Dan, Popescu Tudor;
Observator: Kegyes Adalbert;

Liga a V-a, Seria B, etapa a XVI-a:
Duminică, 23 aprile:
Egri Sasok Agriș - Codreana Homoroade, ora 17:00
Arbitri: Girați Cristian, Pop Paul, Bumbuc;
Observator: Neichi Ioan;

Atletic Craidorolț - Prietenia Crucișor, ora 15:00
Arbitri: Câmpan Mircea, Costea Gabriel, Sulyok Adrian;
Observator: Chioreanu Radu;

Recolta Dorolț III - Dara - Unirea Bercu, ora 17:00
Arbitri: Hariș Armin, Szabo Andrei, Orha Dan;
Observator: Kuki Carol;

Ugocea Porumbești - Cetate 2010 Ardud, ora 17:00
Arbitri: Raț Sebastian, Pop Rareș, Miclăuș Răzvan;
Observator: Turtureanu Ioan;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 21 Aprilie 2017 14:45

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 16 14 1 1 51 7 21 22 43
2 Luceafărul Decebal 16 11 1 4 38 17 19 15 34
3 CSM Victoria Carei 16 11 1 4 36 16 19 15 34
4 Energia Negreşti 16 10 3 3 38 22 16 17 33
5 Talna Oraşu Nou 16 10 2 4 44 26 19 13 32
6 Ştiinţa Beltiug 16 8 3 5 39 15 16 11 27
7 Voinţa Doba 15 8 0 7 28 32 15 9 24
8 Turul Micula 15 4 2 9 22 37 7 7 14
9 Crasna Moftinu Mic 15 4 1 10 25 32 7 6 13
10 Recolta Dorolț II 15 3 1 11 30 40 6 4 10
11 Victoria Apa 16 3 1 12 15 56 7 3 10
12 Viitorul Vetiş 16 0 0 16 6 72 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 14 34
2 FC Certeze 12 28
3 Dacia Medieşu Aurit 13 27
4 AS Livada 14 24
5 Speranța Halmeu 12 22
6 Someşul Odoreu 13 21
7 Viile Satu Mare 13 19
8 Someşul Oar 14 18
9 Unirea Păulești 13 12
10 Voinţa Lazuri 14 10
11 Venus Dumbrava 14 9
12 Someşul Cărăşeu 10 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 16 40
2 Victoria Tiream 14 26
3 Platanul Marna 16 26
4 Olimpia Căuaş 16 26
5 Viitorul Lucaceni 15 20
6 Chesi Hodod 13 19
7 Dacia Supur 13 6
8 Crasna Craidorolţ 13 4