Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga a V-a

Liga a V-a (45)

Duminică s-au disputat meciurile programate în cadrul etapei a XVI-a din cele două serii ale ligii a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a XVI-a în cele două serii ale ligii a V-a:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică s-au jucat meciurile etapei a XIII-a din cele două serii ale Ligii a V-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică s-au disputat meciurile programate în etapa a XII-a din cele două serii ale Ligii a V-a, cinci dintre cele opt meciuri fiind câștigate de gazde,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi s-a dat startul în partea a doua a sezonului 2016-2017 a fotbalului județean sătmărean, echipele din Liga a V-a fiind primele care au jucat în acest an.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Comitetul Executiv al AJF Satu Mare a stabilit, cu unanimitate de voturi, în ședința din 31 ianuarie 2017, ca Liga a V-a sătmăreană să înceapă duminică, 12 martie.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 22 18 3 1 71 15 30 27 57
2 Luceafărul Decebal 22 15 1 6 53 28 25 21 46
3 Energia Negreşti 21 14 3 4 48 27 25 20 45
4 CSM Victoria Carei 21 14 2 5 50 22 23 21 44
5 Talna Oraşu Nou 22 13 2 7 59 42 22 19 41
6 Ştiinţa Beltiug 22 10 3 9 49 28 22 11 33
7 Voinţa Doba 21 10 0 11 43 59 21 9 30
8 Turul Micula 21 8 2 11 44 49 13 13 26
9 Recolta Dorolț II 21 6 2 13 49 53 13 7 20
10 Crasna Moftinu Mic 21 6 1 14 42 44 13 6 19
11 Victoria Apa 22 5 1 16 28 83 13 3 16
12 Viitorul Vetiş 22 0 0 22 12 98 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 19 45
2 FC Certeze 19 41
3 Speranța Halmeu 19 35
4 Dacia Medieşu Aurit 17 29
5 Someşul Oar 19 26
6 AS Livada 18 25
7 Someşul Odoreu 20 24
8 Voinţa Lazuri 19 21
9 Unirea Păulești 19 18
10 Viile Satu Mare 19 18
11 Venus Dumbrava 18 12
12 Someşul Cărăşeu 0 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 19 44
2 Victoria Tiream 18 38
3 Olimpia Căuaş 20 32
4 Platanul Marna 19 32
5 Viitorul Lucaceni 19 25
6 Chesi Hodod 16 23
7 Dacia Supur 16 8
8 Crasna Craidorolţ 17 4