Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din cele două serii Foto: Sportul Sătmărean

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din cele două serii

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XII-a, penultima din Seria A, respectiv etapa a XIII-a, ultima din Seria B.
Program, Liga 4, Seria A, etapa 12:
Sâmbătă, 18 noiembrie, ora 11:30 /14:00:
Someşul Oar - Atletic Craidorolț
Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Moisa Florin;
Observator: Torok Zoltan;

Duminică 19 noiembrie, ora 11:30 /14:00:
Someşul Odoreu - Speranța Halmeu
Arbitri: Bathory Ştefan, Bonţidean Daniel. Raţ Sebastian jr.;
Observator: Năstruţ Liviu;
Venus Dumbrava - Victoria Apa
Arbitri: Coman Marius, Tăbăcaru Sergiu, Popescu Tudor;
Observator: Turtureanu Ioan;
Sportul Botiz - AS Livada
Arbitri: Peneghi Şerban, Botoş Roland, Vass Mark;
Observator: Rozs Zoltan;
Șoimii Mădăras - Dacia Medieșu Aurit
Arbitri: Girați Cristian, Pop Cristian, Sician Mihai;
Observator: Chioreanu Radu;
Voința Lazuri - Unirea Păulești
Arbitri: Bogdan Răzvan, Mihali Bogdan, Orha Dan;
Observator: Halici Eugen;
Viitorul Viile Satu Mare - Viitorul Vetiș
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Munteanu Dumitru, Stejerel Bărbuş;
Observator: Prodan Ciprian;

Program, Liga 4, Seria B, etapa 13:
Sâmbătă, 18 noiembrie, ora 11:30 /14:00:
Stăruința Berveni - Fortuna Căpleni
Arbitri: Rebegea Ciprian, Kereches Raul, Lukacs Levente;
Observator: Borz Ionel;

Duminică 19 noiembrie, ora 11:30 /14:00:
AS Căpleni - AS Ghenci
Arbitri: Pop Emanuel, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Ziman Cornel;
Schamagosch Ciumești - Viitorul Lucăceni
Arbitri: Tincu Bogdan, Rentea Florin, Boje Florin;
Observator: Iosif Vigu;
Schwaben Kalamndi Cămin - Unirea Pișcolt
Arbitri: Rad Bogdan, Ardelan Vlad, Borza Vlad;
Observator: Kegyes Tiberiu;
Victoria Tiream - Vulturii Santău 2013
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert;
Observator: Petz Istvan;
Recolta Sanislău - Olimpia Domănești
Arbitri: Rebegea Ciprian, Nagy Szabolcs, Man Cătălin;
Observator: Cseh Sandor;
Real Andrid - Frohlich Foieni
Arbitri: Roşu Florin, Szakacs Zsolt, Bumbuc Vlad;
Observator: Morar Nicolae;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 17 Noiembrie 2017 08:55

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6