Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a | Rezultatele înregistrate în acest weekend în Seria A și B

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)
Rezultatele înregistrate în acest weekend în etapa a II-a din Seria A și etapa a III-a din Seria B.
SENIORI | Rezultate Liga a IV-a, Seria A, etapa 2:
Sâmbătă, 09 septembrie:
Someșul Oar 5 - 2 Someșul Odoreu
Duminică, 10 septembrie:
Dacia Medieșu Aurit 1 - 2 AS Livada
Viitorul Viile Satu Mare 1 - 5 Unirea Păulești
Victoria Apa 2 - 3 Viitorul Vetiș
Atletic Craidorolț 3 - 3 Speranța Halmeu
Șoimii Mădăras 6 - 1 Venus Dumbrava
Voința Lazuri 1 - 2 Sportul Botiz

SENIORI | Rezultate Liga a IV-a, Seria B, etapa 3:
Sâmbătă, 09 septembrie:
AS Căpleni 7 - 1 Frohlich Foieni
Duminică, 10 septembrie:
Victoria Tiream 0 - 2 Stăruința Berveni
Schwaben Kalmandi Cămin 3 - 0 Recolta Sanislău
Vulturii Santău 5 - 0 Olimpia Domănești
AS Ghenci 1 - 2 Fortuna Căpleni
Real Andrid 4 - 3 Schamagosh Ciumești
Unirea Pișcolt 0 - 2 Viitorul Lucăceni

JUNIORI | Rezultate Liga a IV-a, Seria A, etapa 2:
Sâmbătă, 09 septembrie:
Someșul Oar 1 - 2 Someșul Odoreu
Duminică, 10 septembrie:
Dacia Medieșu Aurit 4 - 2 AS Livada
Viitorul Viile Satu Mare 1 - 5 Unirea Păulești
Victoria Apa 4 - 3 Viitorul Vetiș
Atletic Craidorolț 1 - 5 Speranța Halmeu
Șoimii Mădăras - Venus Dumbrava (nu s-a jucat)
Voința Lazuri 9 - 0 Sportul Botiz

JUNIORI | Rezultate Liga a IV-a, Seria B, etapa 3:
Sâmbătă, 09 septembrie:
AS Căpleni 2 - 0 Frohlich Foieni
Duminică, 10 septembrie:
Victoria Tiream 4 - 1 Stăruința Berveni
Schwaben Kalmandi Cămin 1 - 7 Recolta Sanislău
Vulturii Santău 8 - 1 Olimpia Domănești
AS Ghenci 1 - 0 Fortuna Căpleni
Real Andrid 1 - 7 Schamagosh Ciumești
Unirea Pișcolt 7 - 1 Viitorul Lucăceni

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Luni, 11 Septembrie 2017 10:35

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Someşul Oar 11 23
2 Unirea Păulești 11 22
3 AS Livada 11 21
4 Viitorul Vetiş 11 19
5 Dacia Medieşu Aurit 10 19
6 Șoimii Mădăras 10 17
7 Sportul Botiz 11 17
8 Speranța Halmeu 11 15
9 Viile Satu Mare 11 13
10 Venus Dumbrava 10 13
11 Victoria Apa 11 12
12 Voinţa Lazuri 11 9
13 Atletic Craidorolț 11 6
14 Someşul Odoreu 10 6