Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a | Programul și oficialii delegați la meciurile din cele două serii

Evaluaţi acest articol
(9 voturi)
În acest weekend sunt programate meciurile etapei a II-a în Seria A, iar în Seria B se vor juca meciurile etapei a III-a.
Sâmbătă se va disputa câte un meci din fiecare serie, Someșul Oar -Someșul Odoreu și AS Căpleni - Frohlich Foieni, iar duminică se vor juca restul meciurilor.
Duminică, la Pișcolt,  vom consemna o premieră în arbitrajul județean sătmărean din ultima perioadă, Popa Adina va conduce la centru meciul dintre Unirea și Viitorul Lucăceni, iar rezervă va fi Popa Paula.

Program Liga a IV-a, Seria A, etapa 2:
Sâmbătă, 09 septembrie:
Someșul Oar -Someșul Odoreu (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Peneghi Șerban, Botoș Roland, Moisa Florin;
Observator: Maier Alexandru;

Duminică, 10 septembrie:
Dacia Medieșu Aurit - AS Livada  (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Niclăuș Răzvan, Ghencian Ionuț;
Observator: Halici Eugen;
Viitorul Viile Satu Mare - UNirea Păulești (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Tincu Bogdan, Boroș Alex, Damian Jennifer;
Observator: Lizak Paul;
Victoria Apa - Viitorul Vetiș (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Adalbert, Bauer Iosif;
Observator: Ziman Cornel;
Atletic Craidorolț - Speranța Halmeu (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Hariș Armin, Bonțidean Daniel, Sulyok Adrian;
Observator: Matei Claudiu;
Șoimii Mădăras - Venus Dumbrava (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Girați Cristian, Bâle Vlad, Sician Gabriel;
Observator: Chioreanu Radu;
Voința Lazuri - Sportul Botiz (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Pop Emanuel, Sabo Andrei, Sician Mihai;
Observator: Kegyes Tibor;

Program Liga a IV-a, Seria B, etapa 3:
Sâmbătă, 09 septembrie:
AS Căpleni - Frohlich Foieni (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Pop Cristian, Mandy Attila;
Observator: Borz Ionel;

Duminică, 10 septembrie:
Victoria Tiream -Stăruința Berveni (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Peneghi Șerban, Sălăgean Norbert, Vass Mark;
Observator: Niță Gheorghe;
Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Sanislău (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Moldovan Andrei, Căliman Patrick, Lukacs Levente;
Observator: Vigu Iosif;
Vulturii Santău - Olimpia Domănești (ora 14:00 și 16:00)
Arbitri: Bathory Ștefan, Popescu Tudor, Nagy Szabolcs;
Observator: Ciprian Prodan;
AS Ghenci - Fortuna Căpleni (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Chiorean George, Reday Arpad, Roșu Florin;
Observator: Mulcuțan Florin;
Real Andrid - Schamagosh Ciumești (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Bărbos Vlad, Szucs Nicolas, Miklos Marius;
Observator: Petz Istvan;
Unirea Pișcolt - Viitorul Lucăceni (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Popa Adina, Corb Alexandru, Gireada Bogdan, Popa Paula(rezervă);
Observator: Papp Ioan;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 08 Septembrie 2017 09:17

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Someşul Oar 12 26
2 Unirea Păulești 12 25
3 Viitorul Vetiş 12 22
4 Dacia Medieşu Aurit 11 22
5 AS Livada 12 21
6 Sportul Botiz 12 20
7 Speranța Halmeu 12 18
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Victoria Apa 12 15
10 Venus Dumbrava 11 13
11 Viile Satu Mare 12 13
12 Voinţa Lazuri 12 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 11 6