Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Fotbal județean | Rezultatele înregistrate în meciurile din weekend Foto: Valentin Păduraru

Fotbal județean | Rezultatele înregistrate în meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(4 voturi)
Rezultatele înregistrate în etapa a XV-a din Liga a IV-a Elite, Liga a IV-a și Liga a V-a:
Rezultate Liga a IV-a Elite, etapa a XV-a:
Joi, 13 aprile:
Turul Micula 1 - 2 Energia Negreşti
Vineri, 14 aprilie:
Luceafărul Decebal 2 - 0 Talna Oraşu Nou
Unirea 08 Tăşnad 4 - 0 Crasna Moftinu Mic
Sâmbătă, 15 aprilie:
Victoria Apa 3 - 0 Viitorul Vetiş
Ştiinţa Beltiug 0 - 2 CSM Victoria Carei
Recolta Dorolț II - ACS Voinţa Doba (amânat)

Rezultate Liga a IV-a, Seria A, etapa a XIII-a:
CS Someşul Oar 3 - 2 Dari Lipău
Venus Dumbrava 3 - 4 Unirea Păuleşti
Dacia Medieşu Aurit 4 - 2 Voinţa Lazuri
AS Livada 1 - 0 Someşul Odoreu
Speranța Halmeu - FC Certeze (amânat)
Someşul Cărăşeu - Viile Satu Mare (amânat)

Rezultate Liga a IV-a, Seria B, etapa a XIII-a:
Schamagosch Ciumeşti 3 - 1 Fortuna Căpleni
AS Căpleni 3 - 1 Frohlich Foieni
Schwaben Kalmandi Cămin 3 - 0 Voinţa Babţa
Recolta Sanislău 8 - 5 Real Andrid
Unirea Pişcolt 3 - 0 Stăruinţa Berveni (neprezentare)
Olimpia Domăneşti - Vulturii Santău 2013 (amânat)

Rezultate Liga a V-a, Seria A, etapa a XV-a:
Chesi Hodod 3 - 1 Dacia Supur
Olimpia Căuaş 4 - 3 Victoria Tiream
Platanul Marna 3 - 7 AS Ghenci
Crasna Craidorolţ - Viitorul Lucaceni (amânat)

Rezultate Liga a V-a, Seria B, etapa a XV-a:
Egri Sasok Agriş 4 - 2 Ugocea Porumbeşti
Codreana Homoroade 3 - 2 Prietenia Crucişor
Unirea Bercu 0 - 3 Atletic Craidorolț
Recolta Dorolț III - Dara 2 - 1 AS CS Cetate 2010 Ardud

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Luni, 17 Aprilie 2017 19:25

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 16 14 1 1 51 7 21 22 43
2 Luceafărul Decebal 16 11 1 4 38 17 19 15 34
3 CSM Victoria Carei 16 11 1 4 36 16 19 15 34
4 Energia Negreşti 16 10 3 3 38 22 16 17 33
5 Talna Oraşu Nou 16 10 2 4 44 26 19 13 32
6 Ştiinţa Beltiug 16 8 3 5 39 15 16 11 27
7 Voinţa Doba 15 8 0 7 28 32 15 9 24
8 Turul Micula 15 4 2 9 22 37 7 7 14
9 Crasna Moftinu Mic 15 4 1 10 25 32 7 6 13
10 Recolta Dorolț II 15 3 1 11 30 40 6 4 10
11 Victoria Apa 16 3 1 12 15 56 7 3 10
12 Viitorul Vetiş 16 0 0 16 6 72 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 14 34
2 FC Certeze 12 28
3 Dacia Medieşu Aurit 13 27
4 AS Livada 14 24
5 Speranța Halmeu 12 22
6 Someşul Odoreu 13 21
7 Viile Satu Mare 13 19
8 Someşul Oar 14 18
9 Unirea Păulești 13 12
10 Voinţa Lazuri 14 10
11 Venus Dumbrava 14 9
12 Someşul Cărăşeu 10 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 16 40
2 Victoria Tiream 14 26
3 Platanul Marna 16 26
4 Olimpia Căuaş 16 26
5 Viitorul Lucaceni 15 20
6 Chesi Hodod 13 19
7 Dacia Supur 13 6
8 Crasna Craidorolţ 13 4