Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Fotbal județean | Rezultatele înregistrate în meciurile din weekend Foto: Valentin Păduraru

Fotbal județean | Rezultatele înregistrate în meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Rezultatele înregistrate în etapa a XV-a din Liga a IV-a Elite, Liga a IV-a și Liga a V-a:
Rezultate Liga a IV-a Elite, etapa a XV-a:
Joi, 13 aprile:
Turul Micula 1 - 2 Energia Negreşti
Vineri, 14 aprilie:
Luceafărul Decebal 2 - 0 Talna Oraşu Nou
Unirea 08 Tăşnad 4 - 0 Crasna Moftinu Mic
Sâmbătă, 15 aprilie:
Victoria Apa 3 - 0 Viitorul Vetiş
Ştiinţa Beltiug 0 - 2 CSM Victoria Carei
Recolta Dorolț II - ACS Voinţa Doba (amânat)

Rezultate Liga a IV-a, Seria A, etapa a XIII-a:
CS Someşul Oar 3 - 2 Dari Lipău
Venus Dumbrava 3 - 4 Unirea Păuleşti
Dacia Medieşu Aurit 4 - 2 Voinţa Lazuri
AS Livada 1 - 0 Someşul Odoreu
Speranța Halmeu - FC Certeze (amânat)
Someşul Cărăşeu - Viile Satu Mare (amânat)

Rezultate Liga a IV-a, Seria B, etapa a XIII-a:
Schamagosch Ciumeşti 3 - 1 Fortuna Căpleni
AS Căpleni 3 - 1 Frohlich Foieni
Schwaben Kalmandi Cămin 3 - 0 Voinţa Babţa
Recolta Sanislău 8 - 5 Real Andrid
Unirea Pişcolt 3 - 0 Stăruinţa Berveni (neprezentare)
Olimpia Domăneşti - Vulturii Santău 2013 (amânat)

Rezultate Liga a V-a, Seria A, etapa a XV-a:
Chesi Hodod 3 - 1 Dacia Supur
Olimpia Căuaş 4 - 3 Victoria Tiream
Platanul Marna 3 - 7 AS Ghenci
Crasna Craidorolţ - Viitorul Lucaceni (amânat)

Rezultate Liga a V-a, Seria B, etapa a XV-a:
Egri Sasok Agriş 4 - 2 Ugocea Porumbeşti
Codreana Homoroade 3 - 2 Prietenia Crucişor
Unirea Bercu 0 - 3 Atletic Craidorolț
Recolta Dorolț III - Dara 2 - 1 AS CS Cetate 2010 Ardud

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Luni, 17 Aprilie 2017 19:25

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 6 6 0 0 14 5 9 9 18
2 Ştiinţa Beltiug 6 5 0 1 17 6 6 9 15
3 Energia Negreşti 6 4 1 1 15 7 9 4 13
4 CSM Victoria Carei 7 4 1 2 17 12 12 1 13
5 Talna Oraşu Nou 6 4 0 2 17 10 3 9 12
6 Turul Micula 7 3 2 2 29 12 4 7 11
7 Recolta Dorolţ 7 3 2 2 15 11 2 9 11
8 Voinţa Doba 6 1 1 4 11 18 4 0 4
9 Voinţa Babţa 6 0 2 4 8 15 1 1 2
10 FC Certeze 7 0 1 6 4 31 0 1 1
11 Dari Lipău 6 0 0 6 6 26 0 0 0