Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Turul Micula 3 3 0 0 22 2 3 6 9
2 Crasna Moftinu Mic 3 3 0 0 8 2 3 6 9
3 Energia Negreşti 3 2 0 1 9 4 6 0 6
4 Talna Oraşu Nou 3 2 0 1 9 5 3 3 6
5 Ştiinţa Beltiug 2 2 0 0 6 3 3 3 6
6 Recolta Dorolţ 3 1 0 2 5 5 0 3 3
7 Voinţa Doba 2 1 0 1 6 8 3 0 3
8 CSM Victoria Carei 3 1 0 2 6 8 3 0 3
9 Voinţa Babţa 2 0 0 2 3 7 0 0 0
10 Dari Lipău 3 0 0 3 4 17 0 0 0
11 FC Certeze 3 0 0 3 1 18 0 0 0

Liga a IV-a Elite | Programul și oficialii delegați în etapa a II-a

Evaluaţi acest articol
(7 voturi)
După doar o etapă de la startul sezonului 2017/2018 al ligii de elită, iată că apar și primele probleme de organizare.
Câştigătoarea Cupei României-faza judeţeană şi una dintre echipele din prima parte a clasamentului din ultimele sezoane, Luceafărul Decebal nu s-a prezentat în prima etapă la Babța, iar din acest weekend va evolua în LIga a V-a...
Cel mai atractiv meci din această etapă se va disputa duminică, la Dorolț, Recolta primind vizita echipei Știința Beltiug. Meciuri interesante vor fi la Carei, Orașu Nou și Micula, nou-promovatele AS Dari Lipău, Voința Babța și FC Certeze fiind în căutarea primelor puncte din acest sezon, în timp ce Energia Negrești va primi vizita celor de la Crasna Moftinu Mic.

Program Liga a IV-a ELite, etapa 2:
Sâmbătă, 09 septembrie:
CSM Victoria Carei - AS Dari Lipău (ora 13:00 și 15:00)
Arbitri: Pop Emanuel, Iuhasz Tibor, Ardelean Vlad;
Observator: Morar Nicolae;

Duminică, 10 septembrie:
Energia Negrești - Crasna Moftinu Mic (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Neichi Sergiu, Costea Dănuț, Tăbăcaru Sergiu;
Observator: Por Constantin;
Talna Orașu Nou - Voința Babța (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Pop Lucian, Moisa Florin, Toth Krisztian;
Observator: Gherasim Alexandru;
Recolta Dorolț - Știința Beltiug  (ora 14:30 și 16:30)
Arbitri: Omuț Marius, Kopriva Zsolt, Kopriva Tamas;
Observator: Torok Zoltan;
Turul Micula - FC Certeze  (ora 14:30 și 17:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Man Cătălin, Orha Dan;
Observator: Năstruț Liviu;
ACS Voința Doba stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 08 Septembrie 2017 09:08

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Turul Micula 3 3 0 0 22 2 3 6 9
2 Crasna Moftinu Mic 3 3 0 0 8 2 3 6 9
3 Energia Negreşti 3 2 0 1 9 4 6 0 6
4 Talna Oraşu Nou 3 2 0 1 9 5 3 3 6
5 Ştiinţa Beltiug 2 2 0 0 6 3 3 3 6
6 Recolta Dorolţ 3 1 0 2 5 5 0 3 3
7 Voinţa Doba 2 1 0 1 6 8 3 0 3
8 CSM Victoria Carei 3 1 0 2 6 8 3 0 3
9 Voinţa Babţa 2 0 0 2 3 7 0 0 0
10 Dari Lipău 3 0 0 3 4 17 0 0 0
11 FC Certeze 3 0 0 3 1 18 0 0 0