Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1

Liga a IV-a Elite | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în liga de elită a fotbalului județean sătmărean:
Sâmbătă, 22 aprilie:
Energia Negrești - Victoria Apa, ora 13:00
Arbitri: Pop Lucian, Toth cristian, Reday Arpad;
Observator: Ionuț Bujor;

CSM Victoria Carei - Recolta Dorolț II, ora 15:00
Arbitri: Chiș Florin, Borza Vlad, Ilieș Andrei;
Observator: Năstruț Liviu;

ACS Voința Doba - Știința Beltiug, ora 17:00
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Neichi Sergiu, Kopriva Zsolt;
Observator: Por Constantin;

Duminică, 23 aprilie:
Crasana Moftinu Mic - Talna Orașu Nou, ora 17:00
Arbitri: Brigadă Bihor;
Observator: Brudașca Bogdan;

Viitorul Vetiș - Unirea 08 Tășnad, ora 17:00
Arbitri: Moldovan Andrei, Costea Dănuț, Lukacs Levente;
Observator: Borz Ionel;

Turul Micula - Luceafărul Decebal, ora 17:00
Arbitri: Brigadă Bihor;
Observator: Vigu Iosif;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 21 Aprilie 2017 10:12

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6