Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 7 7 0 0 18 6 12 9 21
2 Ştiinţa Beltiug 7 6 0 1 20 6 9 9 18
3 CSM Victoria Carei 8 5 1 2 18 12 15 1 16
4 Talna Oraşu Nou 7 5 0 2 24 10 6 9 15
5 Energia Negreşti 7 4 1 2 15 10 9 4 13
6 Turul Micula 7 3 2 2 29 12 4 7 11
7 Recolta Dorolţ 8 3 2 3 15 12 2 9 11
8 Voinţa Doba 7 1 1 5 11 25 4 0 4
9 Voinţa Babţa 7 0 2 5 9 19 1 1 2
10 FC Certeze 8 0 2 6 7 34 1 1 2
11 Dari Lipău 7 0 1 6 9 29 0 1 1

Liga a IV-a Elite | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în liga de elită a fotbalului județean sătmărean:
Sâmbătă, 22 aprilie:
Energia Negrești - Victoria Apa, ora 13:00
Arbitri: Pop Lucian, Toth cristian, Reday Arpad;
Observator: Ionuț Bujor;

CSM Victoria Carei - Recolta Dorolț II, ora 15:00
Arbitri: Chiș Florin, Borza Vlad, Ilieș Andrei;
Observator: Năstruț Liviu;

ACS Voința Doba - Știința Beltiug, ora 17:00
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Neichi Sergiu, Kopriva Zsolt;
Observator: Por Constantin;

Duminică, 23 aprilie:
Crasana Moftinu Mic - Talna Orașu Nou, ora 17:00
Arbitri: Brigadă Bihor;
Observator: Brudașca Bogdan;

Viitorul Vetiș - Unirea 08 Tășnad, ora 17:00
Arbitri: Moldovan Andrei, Costea Dănuț, Lukacs Levente;
Observator: Borz Ionel;

Turul Micula - Luceafărul Decebal, ora 17:00
Arbitri: Brigadă Bihor;
Observator: Vigu Iosif;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 21 Aprilie 2017 10:12

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 7 7 0 0 18 6 12 9 21
2 Ştiinţa Beltiug 7 6 0 1 20 6 9 9 18
3 CSM Victoria Carei 8 5 1 2 18 12 15 1 16
4 Talna Oraşu Nou 7 5 0 2 24 10 6 9 15
5 Energia Negreşti 7 4 1 2 15 10 9 4 13
6 Turul Micula 7 3 2 2 29 12 4 7 11
7 Recolta Dorolţ 8 3 2 3 15 12 2 9 11
8 Voinţa Doba 7 1 1 5 11 25 4 0 4
9 Voinţa Babţa 7 0 2 5 9 19 1 1 2
10 FC Certeze 8 0 2 6 7 34 1 1 2
11 Dari Lipău 7 0 1 6 9 29 0 1 1