Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 16 14 1 1 51 7 21 22 43
2 Luceafărul Decebal 16 11 1 4 38 17 19 15 34
3 CSM Victoria Carei 16 11 1 4 36 16 19 15 34
4 Energia Negreşti 16 10 3 3 38 22 16 17 33
5 Talna Oraşu Nou 16 10 2 4 44 26 19 13 32
6 Ştiinţa Beltiug 16 8 3 5 39 15 16 11 27
7 Voinţa Doba 15 8 0 7 28 32 15 9 24
8 Turul Micula 15 4 2 9 22 37 7 7 14
9 Crasna Moftinu Mic 15 4 1 10 25 32 7 6 13
10 Recolta Dorolț II 15 3 1 11 30 40 6 4 10
11 Victoria Apa 16 3 1 12 15 56 7 3 10
12 Viitorul Vetiş 16 0 0 16 6 72 0 0 0
Liga a IV-a ELITE

Liga a IV-a ELITE (184)

Astăzi s-au disputat trei dintre cele șase meciuri programate în cadrul etapei a XVI-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, toate fiind câștigate de echipele gazdă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în liga de elită a fotbalului județean sătmărean:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Luceafărul Decebal este singura echipă din Liga de elită care a câștigat toate meciurile din sezonul de primăvară și nu a încasat niciun gol în cele patru etape disputate de la reluarea campionatului. În plus jucătorii Luceafărului au marcat nouă goluri.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Etapa a XV-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean s-a jucat de joi și până sâmbătă, înainte de Paști, iar rezultatele înregistrate au produs modificări în partea superioară a clasamentului.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Meciurile etapei a XIV-a din liga de elită a fotbalului județean programate astăzi au compensat lipsa golurilor din primele trei meciuri ale etapei jucate sâmbătă când doar Voința Doba a marcat în victoria de pe teren propriu cu Victoria Apa, celelalte două jocuri încheindu-se la egalitate, 0-0.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, în primele trei meciuri jucate în cadrul etapei a XIV-a a ligii de elită din fotbalul județean sătmărean, s-au înregistrat două rezultate de egalitate, 0-0, la Negrești și Carei, iar Voința Doba a câștigat cu 1-0, meciul de pe teren propriu cu Victoria Apa.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă s-au jucat primele trei meciuri din cadrul etapei a XIII-a a ligii de elită din fotbalul județean sătmărean, Unirea 08 Tășnad și Talna Orașu Nou au câștigat cu același scor, 4-1, iar Victoria Carei a încheiat victorioasă duelul cu Viitorul Vetiș, după doar 27 minute în care au marcat de trei ori.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Talna Orașu Nou a câștigat derby-ul Oașului disputat în cadrul etapei a XIII-a din Liga de Elită a fotbalului județean sătmărean cu scorul de 4-1, iar în urma acestei victorii echipa lui Lucian Homorozan și-a consolidat poziția a doua în clasament, cu 31 puncte, în timp ce Energia Negrești a coborât pe locul patru, cu 26 puncte.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 16 14 1 1 51 7 21 22 43
2 Luceafărul Decebal 16 11 1 4 38 17 19 15 34
3 CSM Victoria Carei 16 11 1 4 36 16 19 15 34
4 Energia Negreşti 16 10 3 3 38 22 16 17 33
5 Talna Oraşu Nou 16 10 2 4 44 26 19 13 32
6 Ştiinţa Beltiug 16 8 3 5 39 15 16 11 27
7 Voinţa Doba 15 8 0 7 28 32 15 9 24
8 Turul Micula 15 4 2 9 22 37 7 7 14
9 Crasna Moftinu Mic 15 4 1 10 25 32 7 6 13
10 Recolta Dorolț II 15 3 1 11 30 40 6 4 10
11 Victoria Apa 16 3 1 12 15 56 7 3 10
12 Viitorul Vetiş 16 0 0 16 6 72 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 14 34
2 FC Certeze 12 28
3 Dacia Medieşu Aurit 13 27
4 AS Livada 14 24
5 Speranța Halmeu 12 22
6 Someşul Odoreu 13 21
7 Viile Satu Mare 13 19
8 Someşul Oar 14 18
9 Unirea Păulești 13 12
10 Voinţa Lazuri 14 10
11 Venus Dumbrava 14 9
12 Someşul Cărăşeu 10 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 16 40
2 Victoria Tiream 14 26
3 Platanul Marna 16 26
4 Olimpia Căuaş 16 26
5 Viitorul Lucaceni 15 20
6 Chesi Hodod 13 19
7 Dacia Supur 13 6
8 Crasna Craidorolţ 13 4