Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 20 17 2 1 62 12 27 26 53
2 Luceafărul Decebal 20 15 1 4 51 19 25 21 46
3 CSM Victoria Carei 19 13 1 5 42 19 22 18 40
4 Talna Oraşu Nou 19 12 2 5 52 33 22 16 38
5 Energia Negreşti 18 11 3 4 40 26 19 17 36
6 Ştiinţa Beltiug 20 9 3 8 46 25 19 11 30
7 Voinţa Doba 19 10 0 9 41 47 21 9 30
8 Turul Micula 19 6 2 11 34 47 10 10 20
9 Crasna Moftinu Mic 19 5 1 13 35 41 10 6 16
10 Recolta Dorolț II 18 4 2 12 33 44 10 4 14
11 Victoria Apa 20 4 1 15 22 72 10 3 13
12 Viitorul Vetiş 19 0 0 19 10 83 0 0 0
Liga a IV-a ELITE

Liga a IV-a ELITE (197)

Unirea 08 Tășnad a devenit campioana judeţului Satu Mare, câştigând Liga a IV-a Elite cu două etape înainte de final, după egalul obținut în etapa a XX-a, 1-1 (0-0) în deplasare la Recolta Dorolț II.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Etapa a XX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean a debutat astăzi cu meciul de la Beltiug, unde echipa gazdă, Știința, a primit vizita Luceafărului Decebal.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Fotbaliștii de la Luceafărul Decebal au obținut sâmbătă a opta victorie consecutivă din acest an.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, pe stadionul din Tășnad, s-a jucat primul meci din etapa a XIX-a a ligii de elită, iar la finalul unui meci disputat, gazdele de la Unirea s-au impus cu scorul de 3-1, după ce la pauză oaspeții au condus cu 1-0.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Unirea 08 Tășnad a câștigat meciul jucat astăzi, pe teren propriu, în compania echipei Energia Negrești cu scorul de 3-0.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Începând de azi și până duminică se vor disputa meciuri în cele trei ligi de fotbal sătmărene: Liga 4 Elite (etapa a XVIII), Liga 4 (etapa XVI-a) și Liga 5 (etapa a XVIII-a):

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Rezultatele înregistrate în meciurile jucate în weekend în cele trei ligi județene de fotbal.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 20 17 2 1 62 12 27 26 53
2 Luceafărul Decebal 20 15 1 4 51 19 25 21 46
3 CSM Victoria Carei 19 13 1 5 42 19 22 18 40
4 Talna Oraşu Nou 19 12 2 5 52 33 22 16 38
5 Energia Negreşti 18 11 3 4 40 26 19 17 36
6 Ştiinţa Beltiug 20 9 3 8 46 25 19 11 30
7 Voinţa Doba 19 10 0 9 41 47 21 9 30
8 Turul Micula 19 6 2 11 34 47 10 10 20
9 Crasna Moftinu Mic 19 5 1 13 35 41 10 6 16
10 Recolta Dorolț II 18 4 2 12 33 44 10 4 14
11 Victoria Apa 20 4 1 15 22 72 10 3 13
12 Viitorul Vetiş 19 0 0 19 10 83 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 17 39
2 FC Certeze 16 37
3 Dacia Medieşu Aurit 15 31
4 Speranța Halmeu 15 29
5 AS Livada 17 24
6 Someşul Oar 18 23
7 Someşul Odoreu 17 21
8 Unirea Păulești 17 20
9 Voinţa Lazuri 18 19
10 Viile Satu Mare 17 19
11 Venus Dumbrava 17 15
12 Someşul Cărăşeu 10 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 19 44
2 Victoria Tiream 18 38
3 Olimpia Căuaş 20 32
4 Platanul Marna 19 32
5 Viitorul Lucaceni 19 25
6 Chesi Hodod 16 23
7 Dacia Supur 16 8
8 Crasna Craidorolţ 17 4