Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga a IV-a

Liga a IV-a (62)

În acest weekend sunt programate meciurile ultimei etape din cele două serii ale Ligii a IV-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În acest weekend, cu o etapă înainte de finalul sezonului 2016-2017, s-au stabilit și cele două campioane ale celor două serii din liga a IV-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În acest weekend sunt programate meciurile etapei a XXI-a, penultima din sezonul 2016-2017, din cele două serii ale ligii a IV-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Rezultatele înregistrate în cele două serii ale ligii a IV-a:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică s-au disputat meciurile programate în cadrul etapei a XIV-a din cele două serii ale ligii a IV-a, cinci meciuri au revenit echipelor oaspete, patru meciuri s-au încheiat la egalitate, trei cu același scor, 2-2, iar trei meciuri au fost câștigate de gazde.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică sunt programate să se dispute meciurile etapei a XIV-a în cele două serii ale ligii a IV-a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Rezultatele înregistrate în etapa a XV-a din Liga a IV-a Elite, Liga a IV-a și Liga a V-a:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Rezultatele înregistrate în meciurile disputate în acest weekend în cele trei ligi județene sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În acest weekend se joacă meciurile etapei a XII-a în cele două serii ale Ligii a IV-a din fotbalul județean sătmărean.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 22 18 3 1 71 15 30 27 57
2 Luceafărul Decebal 22 15 1 6 53 28 25 21 46
3 Energia Negreşti 21 14 3 4 48 27 25 20 45
4 CSM Victoria Carei 21 14 2 5 50 22 23 21 44
5 Talna Oraşu Nou 22 13 2 7 59 42 22 19 41
6 Ştiinţa Beltiug 22 10 3 9 49 28 22 11 33
7 Voinţa Doba 21 10 0 11 43 59 21 9 30
8 Turul Micula 21 8 2 11 44 49 13 13 26
9 Recolta Dorolț II 21 6 2 13 49 53 13 7 20
10 Crasna Moftinu Mic 21 6 1 14 42 44 13 6 19
11 Victoria Apa 22 5 1 16 28 83 13 3 16
12 Viitorul Vetiş 22 0 0 22 12 98 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 19 45
2 FC Certeze 19 41
3 Speranța Halmeu 19 35
4 Dacia Medieşu Aurit 17 29
5 Someşul Oar 19 26
6 AS Livada 18 25
7 Someşul Odoreu 20 24
8 Voinţa Lazuri 19 21
9 Unirea Păulești 19 18
10 Viile Satu Mare 19 18
11 Venus Dumbrava 18 12
12 Someşul Cărăşeu 0 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 19 44
2 Victoria Tiream 18 38
3 Olimpia Căuaş 20 32
4 Platanul Marna 19 32
5 Viitorul Lucaceni 19 25
6 Chesi Hodod 16 23
7 Dacia Supur 16 8
8 Crasna Craidorolţ 17 4