Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Juniorul Satu Mare a câștigat un turneu destinat jucătorilor născuți în anul 2005

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)
Clubul Sportiv Juniorul Satu Mare a organizat un turneu de fotbal destinat jucătorilor născuți în anul 2005 sau mai mici la care au participat nouă echipe: Juniorul 2005, Juniorul 2006, FC Olimpia Satu Mare, Primavera Satu Mare, Talna Orașu Nou, AS Livada, Plimob Sighet, Minerul Baia Mare și CSȘ Baia Mare.
Echipa antrenată de Nelu Donca - Juniorul 2005 a câștigat turneul fără să primească gol, iar Raul Kern a câștigat titlul de cel mai complet jucător al turneului.
Rezultate înregistrate de echipa câștigătoare:
Juniorul Satu Mare 2005 5 – 0 AS Livada
Juniorul Satu Mare 2005 3 – 0 CSȘ Baia Mare
Juniorul Satu Mare 2005 6 – 0 Minerul Baia Mare
Juniorul Satu Mare 2005 1 – 0 Plimob Sighet
Lotul de jucatori CS Juniorul Satu Mare 2005: Palage Șerban, Șchiop Andrei, Kern Raul, Cizmar Adrian, Hotea Tudor, Pop Nandi, Dencsak Kristofer, Murvai Martin, Toth Răzvan, Morar Emanuel, Păcurar Gabriel;
Antrenor: Nelu Donca.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Someşul Oar 11 23
2 Unirea Păulești 11 22
3 AS Livada 11 21
4 Viitorul Vetiş 11 19
5 Dacia Medieşu Aurit 10 19
6 Șoimii Mădăras 10 17
7 Sportul Botiz 11 17
8 Speranța Halmeu 11 15
9 Viile Satu Mare 11 13
10 Venus Dumbrava 10 13
11 Victoria Apa 11 12
12 Voinţa Lazuri 11 9
13 Atletic Craidorolț 11 6
14 Someşul Odoreu 10 6