Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ultim omagiu | Sătmărenii își pot lua adio mâine de la Gabi Both

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)
Sătmărenii dornici să-i aducă un ultim omagiu fostului jucător din generaţia de aur a Olimpiei Satu Mare și cel care a adus ultima promovare a Olimpiei în Divizia A, o pot face mâine, 19 aprilie 2017, la Stadionul Olimpia - Daniel Prodan, între orele 11.00-12.30.
Sicriul cu trupul neînsuflețit al acestuia va fi depus pe terenul stadionului Olimpia, apoi urmând să fie condus spre capela cimitirului de langa Gară, unde va avea loc înmormântarea cu începere de la ora 13.00.
Dumnezeu să-l ierte si să-l odihneasca în pace!
Nyugodjon bekeben Gabi Bacsi!

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5 A
  5. Liga 5 B
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Unirea 08 Tăşnad 20 17 2 1 62 12 27 26 53
2 Luceafărul Decebal 20 15 1 4 51 19 25 21 46
3 CSM Victoria Carei 19 13 1 5 42 19 22 18 40
4 Talna Oraşu Nou 19 12 2 5 52 33 22 16 38
5 Energia Negreşti 18 11 3 4 40 26 19 17 36
6 Ştiinţa Beltiug 20 9 3 8 46 25 19 11 30
7 Voinţa Doba 19 10 0 9 41 47 21 9 30
8 Turul Micula 19 6 2 11 34 47 10 10 20
9 Crasna Moftinu Mic 19 5 1 13 35 41 10 6 16
10 Recolta Dorolț II 18 4 2 12 33 44 10 4 14
11 Victoria Apa 20 4 1 15 22 72 10 3 13
12 Viitorul Vetiş 19 0 0 19 10 83 0 0 0
Team
Played Points
1 Dari Lipău 17 39
2 FC Certeze 16 37
3 Dacia Medieşu Aurit 15 31
4 Speranța Halmeu 15 29
5 AS Livada 17 24
6 Someşul Oar 18 23
7 Someşul Odoreu 17 21
8 Unirea Păulești 17 20
9 Voinţa Lazuri 18 19
10 Viile Satu Mare 17 19
11 Venus Dumbrava 17 15
12 Someşul Cărăşeu 10 0
Team
Played Points
1 AS Ghenci 19 44
2 Victoria Tiream 18 38
3 Olimpia Căuaş 20 32
4 Platanul Marna 19 32
5 Viitorul Lucaceni 19 25
6 Chesi Hodod 16 23
7 Dacia Supur 16 8
8 Crasna Craidorolţ 17 4